شایعه: نسخه رسمی بازی Minecraft برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

شایعه: نسخه رسمی بازی Minecraft برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد

علیرضا غلامی علیرضا غلامی
1 ماه و 16 روز پیش

ظاهرا مایکروسافت و سونی مشکلاتشان را کنار گذاشته‌اند تا در نهایت یک نسخه رسمی از بازی Minecraft را برای پلی استیشن 5 عرضه کنند. عدم وجود یک نسخه‌ی رسمی از بازی Minecraft برای پلی استیشن 5 در جریان دادرسی‌های قانونی که علیه خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت ازسوی سونی و دیگر شرکت‌ها برپا شده بود، جنجال‌های بسیاری ایجاد کرد، اما به نظر می‌رسد که این موضوع بالاخره به پایان رسیده‌است. چرا که یکی از مهم‌ترین اینسایدرهای پلی استیشن، متوجه وجود نسخه‌ی رسمی بازی Minecraft برای پلی استیشن 5 شده است.

در جریان خرید اکتیویویژن ازسوی مایکروسافت، نماینده‌ی سونی اعلام کرد که استودیو Mojang Studios سه سال برای توسعه و عرضه‌ی نسخه رسمی بازی Minecraft برای کنسول پلی استیشن 5 داشته‌است، اما این کار را انجام نداده. در سمت مقابل کمپانی مایکروسافت با این ادعا مخالفت کرد وسونی را به عدم ارائه کیت‌های توسعه‌دهنده برای کنسول پلی استیشن 5 متهم کرد. مایکروسافت همچنین اعلام کرده که شرکت سونی می‌توانست کیت‌های توسعه‌دهنده پلی استیشن 5 را به همان آسانی که آن‌ها را برای ناشرین دیگری ارسال می‌کند در اختیار استودیو Mojang Studios قرار دهند که از اینکار امتناع کرده‌است. این کار به‌معنای آن بود که فقط کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس نسخه رسمی بازی Minecraft را دریافت می‌کنند.

با تمام درگیری‌هایی که میان مایکروسافت و سونی به‌وجود آمده بود، درنهایت خبر عرضه نسخه رمسی بازی Minecraft برای کنسول پلی استیشن 5 تایید شد و اکنون کاربران ازطریق PlayStation Store می‌توانند به‌بازی دسترسی داشته باشند.

برچسب ها: Minecraft, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.