شایعه: نسخه جدیدی از بازی Monster Hunter برای نینتندو سوییچ ساخته می شود

شایعه: نسخه جدیدی از بازی Monster Hunter برای نینتندو سوییچ ساخته می شود

رضا رحیمی رضا رحیمی
2 سال و 1 ماه و 4 روز پیش

اخیراً اخبار و شایعاتی مربوط به نسخه جدیدی از بازی Monster Hunter توسط وب‌سایت VGC و به نقل از یکی از نزدیکان شرکت Capcom منتشر شده است. این اخبار برای اولین بار توسط کاربر توییتری به نام Dusk Golem منتشر شدند. این شخص سابقه انتشار اطلاعات متعددی از سایر بازی‌های شرکت Capcom را در کارنامه داشته و ادعا می‌کند که با این شرکت ارتباط نزدیکی دارد. کاربر Dusk Golem در جدیدترین توییت خود به در دست ساخت بودن نسخه جدیدی از بازی Monster Hunter برای کنسول نینتندو سوئیچ اشاره کرده است. متن توییت به قرار زیر است:

باید دو چیز را شفاف‌سازی کنم؛ اول این که بازی Monster Hunter جدیدی که در دست توسعه قرار دارد برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود و توسط نسخه بهینه‌شده انجین RE Engine برای این کنسول ساخته می‌شود. برای همین است که این مدت توییت‌های مربوط به این بازی را با علامت منتشر کرده‌ام، چرا که قرار است این لوگوی موتور بازیسازی RE Engine  باشد.

 

او در ادامه به این نکته اشاره می‌کند که رونمایی از این بازی به‌زودی انجام می‌گیرد. او به نسخه جدید بازی Shenmue نیز اشاره کرد و گفت به‌زودی اخبار تازه‌ای از بازی جدید سری منتشر می‌شود. به‌علاوه Dusk Golem معتقد است که نسخه جدیدی از بازی Silent Hill کماکان در دست توسعه قرار دارد. طبق اطلاعات این کاربر، مراحل توسعه بازی Resident Evil 8 به خوبی پیش می‌رود و این در حالی است که مراحل توسعه نسخه بازسازی بازی Resident Evil 4 دچار مشکلاتی شده است. کاربر Dusk Golem در ادامه به احتمال انتشار نسخه نینتندو سوئیچ بازی Resident Evil اشاره می‌کند و می‌نویسد:

مجبورم رویای شما را با حرف‌هایم راجع به انجین RE Engine روی کنسول نینتندو سوئیچ خراب کنم: بازی‌های Resident Evil 7 و نسخه‌های بازسازی شده Resident Evil 2 و بازی Resident Evil 3 برای این کنسول منتشر نخواهند شد. آن‌ها برای مدتی تلاش کردند نسخه هفتم بازی را برای نینتندو سوئیچ پورت کنند اما نتیجه اصلاً رضایت‌بخش نبود. به‌نظر بازی‌هایی که توسط انجین RE Engine برای سوئیچ ساخته می‌شوند باید منحصراً برای این کنسول بهینه شوند.

از آنجایی که شرکت Capcom پیش از این و در سال 2018 میلادی اعلام کرده بود که بازی Monster Hunter World برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه نخواهد شد، می‌توان نتیجه گرفت که بازی جدید این سری که طبق حرف‌های کاربر Dusk Golem در دست ساخت قرار دارد یک نسخه کاملاً جدید از این سری خواهد بود.

 

در اخباری مشابه طبق اطلاعات مالی منتشر شده از شرکت Capcom به نظر می‌رسد که این شرکت علی‌رغم فروش ضعیف بازی Resident Evil 3 باز هم رکورد جالب‌توجهی در زمینه روش در یک‌چهارم ابتدایی سال مالی جاری از خود به جای گذاشته است. در عین حال فروش نسخه هفتم این سری از فروش تمام نسخه‌های پیشین سبقت گرفته است.

 

برچسب ها: Monster Hunter
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.