شایعه: بازی Outer Worlds 2 با موتور Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد

شایعه: بازی Outer Worlds 2 با موتور Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 1 ماه و 27 روز پیش

استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت یکی پس از دیگری در حال انتخاب موتور Unreal Engine 5 برای توسعه بازی‌های خود هستند و به نظر می‌رسد آخرین استودیویی که این موتور را برای ساخت بازی بعدی خود انتخاب کرده، استودیو Obsidian است.

جدیدترین آگهی استخدام این استودیو نشان دهنده نیاز آن‌ها به یک متخصص نرم افزار Houdini نیاز دارند که با زیر و بم موتور Unreal Engine 5 هم آشنایی داشته باشد. در بخشی از شرح وظایف این شغل ذکر شده است که فرد متخصص باید «با ابزارهای ادیت بافت‌ موتور Unreal Engine و ویژگی‌های جدید موتور Unreal Engine 5 آشنایی داشته باشد». نام موتور Unreal Engine 5 در بخش مسئولیت‌های این شغل هم دیده می‌شود.

شایعه: بازی Outer Worlds 2 با موتور Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد


بر اساس رونمایی‌های پیشین استودیو Obsidian، این استودیو در حال حاضر مشغول توسعه دو بازی نقش آفرینی بزرگ است و احتمال این که یکی از آن‌ها (احتمالا بازی Outer Worlds 2) از موتور Unreal Engine 5 استفاده کند وجود دارد. با توجه به این‌که توسعه بازی Avowed در مراحل پیشرفته قرار دارد، امکان تغییر موتور بازی سازی برای این عنوان وجود ندارد؛ اما بازی Outer Worlds 2 در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و تغییر موتور توسعه آن در این مرحله منطقی به نظر می‌رسد.

 از دیگر استودیوهای فرست پارتی مایکروسافت که برای توسعه بازی خود از موتور Unreal Engine 5 استفاده می‌کنند می‌توان به استودیوهای The Coalition، InXile، Ninja Theory و Undead Labs اشاره کرد.
 

برچسب ها: Outer Worlds, Outer Worlds 2, Unreal Engine 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.