آپدیت جدید پلی استیشن 5 قابلیت‌ جدیدی برای کمک به بازیکن اضافه کرده‌ است

آپدیت جدید پلی استیشن 5 قابلیت‌ جدیدی برای کمک به بازیکن اضافه کرده‌ است

ایلیا امینی ایلیا امینی
1 ماه و 29 روز پیش

اگر شما نیز در بازی محبوبتان به مشکل برخوردید و نمی‌توانید راه حل موفقیت و از پیش‌رو برداشتن موانع را پیدا کنید، سونی قابلیت جدیدی را برای شما و این دسته از چالش‌ها در بخش کمکی پلی استیشن 5 اضافه کرده است. آخرین آپدیت منتشر شده برای پلی استیشن 5 درکنار اضافه کردن قابلیت جدیدی به بخش کمکی بازیکن که Game Help نام دارد، ایرادات گزارش شده قابلیت ریموت پلی را رفع و هم‌چنین افزایش پایداری سیستم عامل کنسول را نیز درنظر گرفته است.

با تغییرات صورت گرفته در بخش Game Help بازیکنان می‌توانند به بخش Game Help Community متصل شوند و از راه‌کارها و راهنمایی‌های دیگر بازیکنان که در مرحله‌ای مشابه دچار چالش شده بودند استفاده کنند. این سیستم به‌قدری کارآمد طراحی شده است که حتی بازیکنان می‌توانند با ضبط ویدیویی کوتاه از برطرف کردن موانع در مراحل مختلف بازی‌ها و آپلود آن در سرورهای ابری سونی دیگر بازیکنان را که در مرحله‌ای مشابه نیاز به راهنمایی دارند کمک و یاری برسانند.

 

هم‌چنین دررابطه با قابلیت ریموت پلی تغییرات جدیدی ایجاد شده است که در یکی از آن‌ها این قابلیت برای بازیکنان در نظر گرفته شده که اگر اعلان Remote Play Connected در بالای صفحه باقی ماند و مانع از تمرکز بازیکنان شد،ها می‌توانند با رفتن به بخش تنظیمات و انتخاب گزینه Hide Remote Play Connection Status این اعلان آزار دهنده را از صفحه نمایشگر خود پنهان کنند.

 

و در آخر نیز آپدیت پلی استیشن 5 نسخه 24.03-09.20.00 پلی استیشن 5، میزان پایداری سیستم عامل این کنسول را در زمینه استفاده آن با برخی از مانیتورها که درگذشته با مشکلاتی اغلب در زمینه نشان دادن پیام‌ها مواجه بوده را بهبود بخشیده است.

برچسب ها: پلی استیشن 5, سونی
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.