بازی Rainbow Six Mobile معرفی شد

بازی Rainbow Six Mobile معرفی شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 1 ماه و 29 روز پیش

کمپانی یوبیسافت بالاخره از نسخه موبایلی بازی Rainbow Six Siege رونمایی کرد. این بازی همان مسابقات پنج به پنج نسخه اصلی این عنوان را به صورت رایگان در دسترس بازیکنان تلفن‌های هوشمند قرار خواهد داد. 


نسخه موبایلی این بازی، به مدت سه سال توسط یک تیم کوچک در استودیو Montreal این کمپانی توسعه داده شده است. سازندگان تایید کرده‌اند که علاوه بر حضور بسیاری از اپراتورهای اصلی، نقاط مختلف نقشه‌های بازی هم مانند بازی اصلی تخریب پذیر خواهند بود.

 

بازی Rainbow Six Mobile معرفی شد

 

در حال حاضر تنها حضور دو نقشه Bank و Border در بازی Rainbow Six Mobile تایید شده است و خبری از دیگر نقشه‌های احتمالی این بازی در هنگام عرضه منتشر نشده است. در ادامه نام تمام 10 اپراتور تایید شده برای (نسخه اولیه) این بازی را مشاهده می‌کنید:
-    Ash
-    Bandit
-    Caveira
-    Hibana
-    Mute
-    Sledge
-    Smoke
-    Thermite
-    Twitch
-    Vakyrie

 

با وجود این‌که هسته اصلی گیم‌پلی، اپراتورها و نقشه‌های بازی Rainbow Six Mobile مشابه بازی Rainbow Six Siege هستند، سازندگان این بازی را کاملا از نو طراحی کرده‌اند تا از تمام قدرت تلفن‌های هوشمند استفاده کنند. علاوه بر سیستم کنترل‌ جدید طراحی شده برای موبایل، رابط کاربری این بازی هم برای موبایل بازطراحی شده است و برای هماهنگی با نسخه موبایل، تغییرات اندکی نسبت به نسخه اصلی کرده است.

 

هنوز تاریخ انتشاری برای بازی Rainbow Six Mobile مشخص نشده، اما انتظار می‌رود که پس از گذراندن چندین تست، شاهد عرضه این بازی در سه‌ماهه پایانی سال 2022 باشیم. اگر علاقمند به تجربه اولین نسخه آلفای بازی R6M هستید، می‌توانید از طریق این لینک برای تجربه نسخه آلفای محدود بازی R6M اعلام آمادگی کنید.
 

برچسب ها: Rainbow Six Siege, Rainbow Six Mobile
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.