اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege معرفی شد

اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege معرفی شد

رعنا شاه‌ محمدی رعنا شاه‌ محمدی
1 سال و 2 ماه و 18 روز پیش

در روزهای پایانی هفته، کمپانی یوبی‌سافت  شخصیت thunderbird، اپراتور جدیدی که به همراه فصل ۲ سال ۶ به بازی Rainbow Six Siege می‌آید را معرفی کرد. تاندربرد یک مدافع از قبیله ناکودا (nakoda) است (اولین مردم ساکن شمال آمریکا) و عضو اصلی عملیات جدید بازی است، که عملیات North Star نام دارد.


گجت اصلی تاندربرد ایستگاه درمانگری کُنا (Kona Healing Station) است که نه تنها یارانش، بلکه دشمان را نیز تا زمانی که به این دستگاه نزدیک باشند درمان می‌کند. عمل برگشت سلامتی مثل اسلحه دکتر عمل می‌کند و به صورت بالقوه می‌تواند به شکل یک سپر اضافه برای افراد باشد که در طول زمان از بین می‌رود. ایستگاه درمانگری کُنا بعد از هر شلیک باید دوباره شارژ شود و می‌تواند توسط تاندربرد برداشته و جابه‌جا شود. 


یک موضوع جالب دیگر، ایستگاه کُنا همچنین می‌تواند بازیکنان DBNO را نیز دوباره زنده کند. یک بازیکن که به زمین افتاده باید شخصاً تا نزدیکی این ایستگاه بخزد و به صورت دستی پروسه سرپا شدن را شروع کند. 


خود تاندربرد یک اپراتور با سرعت بالا و زره ضعیف است که می‌تواند از میان سلاح‌های Spear 0.308 یا شاتگان SPAS- 15 به عنوان سلاح اصلی خود و از سلاح Bearing 9 یا سلاح Q-929 به عنوان سلاح ثانویه خود استفاده کند. 


مانند تمام عملیات‌های جدید، عملیات North Star نیز یک بازسازی نقشه جدید را معرفی می‌کند، این بار قرعه به نام Favela افتاده است. با توجه به بروزرسانی‌های انجام شده در سیستم مسیریابی و چیدمان، حفظ کردن این نقشه دوباره طراحی شده باید برای بازیکنان جدید راحت تر باشد.

تمام این موارد در کنار تعدادی به‌روزرسانی مربوط به گیم‌پلی دیگر، فردا روی سرورهای تست بازی خواهند بود. از جمله این به‌رورسانی‌ها می‌توان به سیستم زره جدید اشاره کرد که زره را تبدیل به میزان جان به صورت سنتی می‌کند. بازیکنان همچنین می‌توانند یک تغییر بزرگ دیگر که به همراه North Star خواهد آمد را تست کنند و این تغییر توانایی بازیکنان مرده برای گرفتن گجت‌ها است. این به معنای آن است که حمله‌کننده‌ها می‌توانند به استفاده از پهپاد‌های خود ادامه دهند در حالی که بعضی از دفاع کننده‌ها می‌توانند بعضی از گجت‌هایشان را بعد از مرگ نیز استفاده کنند. 

 نظر شما در مورد اپراتور جدید بازی Rainbow Six Siege چیست؟

برچسب ها: Rainbow Six Siege
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.