شایعه:‌ اطلاعاتی از بخش چندنفره نسخه جدید بازی Call of Duty منتشر شد

شایعه:‌ اطلاعاتی از بخش چندنفره نسخه جدید بازی Call of Duty منتشر شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
11 ماه و 3 روز پیش

شایعاتی درباره انتشار سالانه بازی Call of Duty در سال 2022 به گوش می‌رسد و تشخیص واقعیت ماجرا،‌ دشوار است. مثل همیشه، این شایعات روی کاغذ هیجان انگیز به نظر می‌رسند، اما می‌توانند حاصل یک تخیل بیش از حد فعال و شایعه پردازان غیرقابل اعتماد باشند. به عنوان مثال،‌ یکی از شایعات اخیر حاکی از آن است که نسخه جدید بازی Call of Duty از یک «حالت DMZ» بهره می‌برد که از بازی‌ Escape from Tarkov و از حالت Battlefield 2042  بازی Hazard Zone الهام گرفته است. با این‌حال، شایعه جدیدی هم به یک حالت بازی کاملا متفاوت در نسخه جدید بازی Call of Duty ، با نام Attackers v. Defenders اشاره داشته که بنا بر آن، از بازی Rainbow Six Siege الهام گرفته است. 

 

شایعه:‌ اطلاعاتی از بحش چندنفره نسخه جدید بازی Call of Duty منتشر شد

 

این شایعه توسط یک افشاگر در توییتر (RalphValve) منتشر شده که قبلا دیگر افشا‌های او درمورد بازی Call of Duty، توسط دیگر افشاگر‌ها مورد تایید قرار گرفته بود. در حالت Attackers v. Defenders، بازیکنان به یکی از دو تیم می‌پیوندند و با تاکتیک‌های خود، به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند. تیم مهاجمان در هر دور یک هدف دریافت می‌کنند،‌ در حالی که مدافعان با استفاده از تله‌های انفجاری، دوربین‌ها و سلاح‌ها،‌در مقابل مهاجمان قرار می‌گیرند. 

 

در جزئیات بیش‌تر، بازیکنان می‌توانند با رای گیری در تیم، یک نقش را به خود اختصاص دهند. همچنین در این رای گیری، یکی از بازیکنان به عنوان رهبر تیم انتخاب می‌شود. در هر دور، می توان این نقش‌ها را تغییر داد. این دقیقا سیستمی که در بازی Rainbow Six Siege می‌بینیم، نیست اما به بازیکنان این امکان داده خواهد شد که اپراتور  دلخواه خود را انتخاب کنند و در عین حال از برخی از توانایی‌های کلاسی خود را  داشته باشند. هنوز اینکه رهبر تیم چه موقعیت و توانایی‌هایی دارد، معلوم نیست. 

 

جزئیات دیگری هم در مورد حالت بازی Call of Duty نیز به اشتراک گذاشته شده است. برای مثال برای هر دو یک محدودیت زمانی وجود دارد. بازی از محیط‌های تخریب پذیر بهره می‌برد  که می‌توان آن‌ها را تقویت کرد. علاوه بر این‌، یک «سیستم شرایط» جدید وجود دارد که در آن حالت‌هایی همچون آسیب جزئی، آسیب شدید و مرگبار را به بازیکنان، اختصاص می‌دهد. همچنین مهاجمان از شریان بند بهره‌مند خواهند بود که قابلیت التیام هم‌تیمی‌های مصدوم را، به آن‌ها می‌دهد. نقشه بازی نیز به عنوان یک نسخه بزرگتر از نقشه تست CBQ بازی Call of Duty 4 توصیف شده است. 

 

درحالی که توضیحات RalphValve از حالت Attackers v. Defenders، اشاره به آن دارد که از بازی Rainbow Six Siege الهام گرفته شده است،‌ هنوز چند سؤال وجود دارد که باید به آن‌ها پاسخ داده شود که بزرگترین آن این است که آیا بازی Call of Duty دارای دو حالت جدید بین این حالت و حالت شایعه شده DMZ (که از بازی Escape from Tarkov الهام گرفته)، خواهد بود یا خیر. این احتمال هم وجود دارد که افشا گران این دو حالت را با هم اشتباه گرفته و هر دو یک حالت را توصیف کرده‌اند.

 

بدیهی است که چیز‌های زیاد دیگری از بازی Call of Duty ،‌ ناشناخته مانده که اعلام آن‌ها به گردن شرکت Activision است. همچنین شایعه شده است که نام این بازی جدید، Call of Duty: Modern Warfare 2 خواهد بود، اما حتی این موضوع هم مشخص نیست. تنها کاری که طرفداران سری Call of Duty می‌توانند انجام دهند، این است که صبر کنند و منتظر اعلام رسمی در اواخر سال جاری باشند. 

شایعه:‌ اطلاعاتی از بحش چندنفره نسخه جدید بازی Call of Duty منتشر شد

نسخه جدید بازی Call of Duty، در حال حاضر در دست ساخت است.
 

 
برچسب ها: Rainbow Six Siege, Call of Duty
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.