بازی Resident Evil Village روی کنسول های نسل قبل عملکرد خوبی دارد

بازی Resident Evil Village روی کنسول های نسل قبل عملکرد خوبی دارد

با اینکه کمپانی کپکام بازی Resident Evil Village  را به عنوان یک بازی برای کنسول‌های نسل بعدی ساخته است، اما این استودیو نوید نسخه‌ای با کیفیت بالا برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان را داده است و به‌گفته آن‌ها اگر شرایط به‌گونه دیگری بود، این بازی هرگز برای نسل قبل منتشر نمی‌شد. یکی از تهیه کنندگان بازی، در مصاحبه‌ای با مجله IGN اذعان داشت که تصمیم عرضه بازی Resident Evil Village برای کنسول‌های نسل پیش، تا قبل از معرفی بازی در خرداد سال گذشته گرفته نشده بود.

 

بازی Resident Evil Village روی کنسول های نسل قبل عملکرد خوبی دارد

 

او همچنین افزود:

«ما بازی Resident Evil Village را به عنوان یک بازی نسل بعدی توسعه دادیم، اما به منظور دسترسی بیشتر بازیکنان به آن، آزمون و خطای زیادی را پشت سر گذاشتیم تا تجربه‌ای قابل مقایسه با سخت‌افزارهای نسل جدید، برای کنسول‌های قدیمی ارائه دهیم. سرانجام توانستیم محصولی با کیفیت بالا برای سخت‌افزارهای نسل قبل نیز ارائه دهیم و اگر کیفیت آن کافی نبود، فکر نمی‌کنم آن را عرضه می‌کردیم. اگر تفاوت زیادی در کیفیت گرافیکی یا فریم در دو نسل وجود داشت، محصول دیگری برای ارائه به بازیکنان نداشتیم. بنابراین تمام تلاش خود را کردیم تا از عملکرد آن در هر سیستم عامل اطمینان حاصل کنیم.»

بازی Resident Evil Village در تاریخ 17 اردیبهشت برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و استادیا منتشر می‌شود.

برچسب ها: Resident Evil Village
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.