شایعه: قرار بود بازی Saints Row درباره شخصیت‌های قبلی سری باشد

شایعه: قرار بود بازی Saints Row درباره شخصیت‌های قبلی سری باشد

آرین صفری آرین صفری
2 ماه و 27 روز پیش

نسخه ریبوت بازی Saints Row که سال گذشته منتشر شد، نه‌تنها انتظارات بسیاری از طرفداران این مجموعه را برآورده نکرد، بلکه لطمه بدی به شهرت این مجموعه زد. این بازیِ جهان باز با استقبال مثبتی از سوی بازیکنان و منتقدان روبه‌رو نشد و همین باعث شد عملکرد ضعیفی از نظر تجاری‌ داشته باشد. جالب اینجاست که طبق یک گزارش جدید، اگر همه چیز به گونه‌ای دیگر پیش می‌رفت، پنجمین قسمت از این فرنچایز محبوب می‌توانست رویکرد کاملا متفاوتی داشته باشد.

 

در ویدیویی که اخیراً توسط کاربری در یوتیوب به‌نام mrsaintsgodzilla21 منتشر شده است، ادعا شده است که برنامه اولیه استودیو Volition برای بازی Saints Row، تمرکز بر شخصیت‌های قدیمی‌تر این مجموعه بوده است و جانی گت (Johnny Gat)، شاندی (Shaundi)، پیرس (Pierce)، دکس (Dex) و آیشا (Aisha) قرار بود دوباره به‌عنوان Saints بازگردند. این استودیو ظاهراً قصد داشت طرفداران جدید و قدیمی را با یک بازی متعادل جذب کند که داستانی منطقی‌تر را روایت کند و در عین حال لحظات خاص سری بازی Saints Row را نیز به‌نمایش بگذارد.

 

طبق ویدیو، لحن بازی قرار بوده 80 درصد شبیه بازی Saints Row 2 و 20 درصد شبیه بازی Saints Row: The Third باشد. ظاهراً قرار بود یک مرحله توسط مایک واتسون (Mike Watson)، یکی از طراحان غیر رسمی جامعه بازی Saints Row، طراحی شود که در آن بازیکنان می‌توانستند دکس را بکشند، اما مرگ واتسون در سال 2021 برنامه‌ها را تغییر داد.

 

 

اگرچه گزارش شده است که اینها تنها «بخشی» از برنامه‌های استودیو Volition برای بازی Saints Row بود، اما در نهایت این ایده‌ها با آنچه شرکت Deep Silver، ناشر بازی، برای این مجموعه در نظر داشت، مطابقت نداشت. همین باعث شد همه چیز از سر گرفته شود و به‌جای بازی Saints Row 5، یک نسخه ریبوت درنظر گرفته شود. در اوایل سال جاری، استودیو Volition به عنوان بخشی از برنامه بازسازی داخلی شرکت Embracer Group (شرکت مادر Deep Silver)، تعطیل شد. پس از پایان کار استودیو، شرکت Deep Silver تایید کرد که سری بازی Saints Row تحت نظارت استودیو‌های دیگر به بقای خود ادامه خواهد داد.

برچسب ها: Saints Row, پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.