اجرای بازی Sea of ​​Thieves روی پلی استیشن 5 به حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارد

اجرای بازی Sea of ​​Thieves روی پلی استیشن 5 به حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارد

علیرضا غلامی علیرضا غلامی
2 ماه و 20 روز پیش

بازی Sea of ​​Thieves اولین عنوان از سری بازی‌های انحصاری ایکس باکس است که برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. نزدیک به 39 سال است یک از بازی‌های استودیو Rare برای پلی استیشن منتشر نشده، اما عرضه ساخته استودیو Rare برای پلی استیشن 5 تایید شده‌است. بازی Sea of ​​Thieves به دلیل انتشار روی پلی استیشن 5 بی‌تردید درخاطرات گیمرها باقی خواهد ماند، زیرا به عنوان اولین محصول عرضه شده مایکروسافت برای کنسول‌ سونی شناخته خواهد شد.

 

استودیو Rare از زمان آغاز به‌کار خود تا کنون هیچ محصولی را برای کنسول‌های سونی عرضه نکرده است. حدود 39 سال پیش این استودیو در اختیار شرکت نینتندو بود تا اینکه در سال 2002 ازسوی ایکس باکس خریداری شد و از آن زمان روی توسعه بازی‌های ایکس باکس و کامپیوتر‌های شخصی فعالیت داشت.

تا به امروز عناوین مختلفی از سازنده بازی Sea of ​​Thieves منتشر شده که از اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به بازی Banjo-Kazoole و بازی Perfect Dark اشاره داشت. با این‌حال گزارش جدیدی ازسوی کاربران منتشر شده که نشان می‌دهد، کاربران پلی استیشن 5 برای اجرای بازی Sea of ​​Thieves باید به اکانت مایکروسافت متصل باشند، درغیر این صورت بازی بارگزاری نخواهد شد.

به نظر می‌رسد استودیو Rare روی پروژه‌های جدید خود باید نیم‌نگاهی هم به پلتفرم پلی استیشن داشته باشد زیرا سیاست گذاری جدید مایکروسافت که برای ایکس باکس ترسیم شده نشان می‌‍دهد که در آینده شاهد بازی‌های بیشتری از سوی ایکس باکس برای پلی استیشن خواهیم بود.

برچسب ها: Sea of ​​Thieves, پلی استیشن 5, مایکروسافت
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.