باندل جدید پلی استیشن 5 در سکوت خبری منتشر شد

باندل جدید پلی استیشن 5 در سکوت خبری منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
10 ماه و 16 روز پیش

به‌نظر می‌رسد که کمپانی سونی در سکوت خبر اقدام به عرضه یک باندل جدید پلی استیشن 5 کرده است. این باندل که شامل کنسول پلی استیشن 5 و بازی Horizon Forbidden West می‌شود، احتمالا به دلیل کمبودهای موجود چندان تبلیغ نشده و به‌سرعت موجودی آن تمام شده است.


باندل پلی استیشن 5 و نسخه نسل نهمی بازی Horizon Forbidden West با قیمت 500 پوندی عرضه شده که در مجموع، 20 پوند ارزان‌تر از خرید جداگانه محتویات داخل آن قیمت گذاری شده است. البته با توجه به این‌که نسخه نسل هشتمی این بازی با قیمت کمتر در دسترس است و آپگرید رایگان نسل نهمی را هم ارائه می‌کند، می‌توان به‌صورت جداگانه هم محتویات این باندل را همین قیمت تهیه کرد.

 


با توجه به کمبود قطعات داخلی پلی استیشن 5، مشخص نیست که محدودیت‌های تولید این کنسول تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. در حال حاضر کمپانی سونی با ارائه رنگ‌های بیشتر برای قاب پلی استیشن 5، تلاش می‌کند تا فقدان باندل‌های مخصوص پلی استیشن 5 با طرح بازی‌های مختلف را جبران کند. این قاب‌ها که با قیمت 55 دلاری عرضه می‌شوند، در حال حاضر در دو رنگ در دسترس هستند و سه رنگ جدید آن هم ماه آینده عرضه خواهد شد.

 

برچسب ها: پلی استیشن 5, Horizon Forbidden West
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.