بازی Starfield از مرز ۱۲ میلیون بازیکن گذشت

بازی Starfield از مرز ۱۲ میلیون بازیکن گذشت

محمد مسعودی محمد مسعودی
6 ماه و 16 روز پیش

در روزها و هفته‌های اخیر، صحبت‌های زیادی در مورد اینکه آیا بازی Starfield به ان شکلی که شایسته است، مورد استقبال منتقدان قرار گرفته است یا خیر. اما جدای از موضع گیری برخی از بازیکنان و منتقدان، آمار عددی مربوط به این بازی، نشان از پیشرفت این عنوان نقش آفرینی فضایی استودیو Bethesda دارد. 

در جریان رویداد CCXP 23 در برزیل، فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رئیس ایکس باکس، فاش کرد که بازی Starfield از زمان عرضه‌اش در ماه سپتامبر تا امروز، توانسته با عبور از ۱۲میلیون بازیکن در کامپیوتر‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس، به نقطه عطف چشمگیری دست یابد که تقریباً سه ماه موفقیت مداوم را نشان می‌دهد. اسپنسر همچنین اضافه کرد که بازی Starfield «هنوز در بین ۱۰ بازی برتر استودیو‌های ما قرار دارد»البته شایان ذکر است که در اواخر ماه اکتبر، بازی Starfield موفق به جمع‌آوری جامعه قابل توجهی از بازیکنان شده بود که از ۱۱ میلیون نفر گذشته بود. 

 

در همین حال، با توجه به چیزی که استودیو Bethesda اعلام کرده بود، بسیاری از طرفداران این عنوان نقش آفرینی فضایی، منتظر پشتیبانی قابل توجهی از این بازی هستند. استودیو Bethesda هم اعلام کرده است که با وجود توسعه هم‌زمان بازی The Elder Scrolls 6، حدود ۲۵۰ نیرو را در این استودیو برای تقویت و گسترش تجربه بازی Starfield، اختصاص داده است.

 

مطالب مرتبط: چرا مقایسه بازی Starfield با بازی Star Citizen منطقی نیست؟

با نگاهی به آینده، بازیکنان بازی Starfield می‌تواند پشتیبانی کامل از مودها، که قرار است در زمانی در سال ۲۰۲۴ ارائه شود، را انتظار داشته باشند و راه‌های بیشتری برای سفارشی‌سازی و خلاقیت به آن‌ها ارائه شود. علاوه بر آن، استودیو Bethesda توسعه اولین بسته گسترشی بازی Starfield با عنوان Shattered Space را تایید کرده است که لایه دیگری از انتظارات محتوا را برای بازیکنان مشتاق اضافه کرده است.در حال حاضر، بازی Starfield برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس و کامپیوتر‌های شخصی، در دسترس است.

برچسب ها: Starfield, Xbox, Bethesda
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.