مدت زمان برگزاری رویداد Summer Game Fest حدود دو ساعت خواهد بود

مدت زمان برگزاری رویداد Summer Game Fest حدود دو ساعت خواهد بود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 10 روز پیش

در واقع رویداد Summer Game Fest با نمایش اخیر State of Play آغاز شده است، اما نمایش اصلی این رویداد قرار است در روز 9 ژوئن (19 خرداد) برگزار شود. با توجه به این‌که انتظارات از این رویداد بسیار بالا رفته است، برگزار کنندگان این مراسم از بینندگان خواستند تا از این رویداد انتظار بیش از حد از نداشته باشند و منتظر رونمایی عناوین شدیدا غافلگیر کننده نباشند.


جف کیلی (Geoff Keighley)، برگزار کننده رویداد Summer Game Fest، اخیرا در توییتر گفتگویی با برخی از کاربران داشته و به‌ سوالات آن‌ها درباره این رویداد پاسخ داده است. در بخشی از این گفتگو، کیلی اعلام می‌کند که رویداد Summer Game Fest بین 90 تا 120 دقیقه طول خواهد کشید و به‌خاطر تعداد زیاد مهمانان این مراسم، نمی‌تواند مدت زمان نهایی آن را دقیقا اعلام کند.


در ادامه، کیلی درباره عناوینی که قرار است در این رویداد نمایش داده شوند هم صحبت کرد. به گفته او، عناوین بسیار زیادی در رویداد Summer Game Fest حاضر خواهند بود. در رویداد باید منتظر نمایش بازی‌های «بسیار بزرگ»، بازی‌های مستقل و اولین نمایش عناوین جدید باشیم. با این وجود، کیلی اعلام می‌کند که تمرکز اصلی این رویداد Summer Game Fest روی نمایش بازی‌هایی خواهد بود که پیش از آغاز این رویداد معرفی شده‌اند. او از بینندگان می‌خواهد تا انتظارات‌شان را بیش‌ از حد بالا نبرند و به شایعات «دیوا‌نه‌وار» پیرامون این رویداد توجه نکنند.

 

رویداد Summer Game Fest روی نمایش تریلر بازی‌های معرفی شده تمرکز می‌کند 


بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، بازی The Callisto Protocol، بازی Gotham Knights و بازی Cuphead: The Delicious Last Course بازی‌هایی هستند که حضورشان در رویداد Summer Game Fest تایید شده است. علاوه بر این بازی‌ها، شایعات زیادی هم درباره احتمال حضور بازی Marvel’s Midnight Suns و بازی Saints Row در این رویداد شنیده می‌شوند.


یکی از بازی‌های معرفی نشده‌ای که مدارک زیادی برای در دست ساخت بودن آن وجود دارد، بازی Silent Hill 2 Remake است که به‌ احتمال بسیار زیاد توسط استودیو Bloober Team توسعه داده می‌شود. با توجه به این‌که نام این استودیو در میان استودیوهای حاضر در رویداد Summer Game Fest دیده می‌شود، این احتمال وجود دارد تا شاهد معرفی این بازی و انتشار اولین تریلر آن در این رویداد باشیم.


رویداد Summer Game Fest در ساعت 22:30 روز 9 ژوئن (19 خرداد) برگزار خواهد شد.

برچسب ها: Summer Game Fest 2022
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.