رویداد Summer Game Fest روی نمایش تریلر بازی‌های معرفی شده تمرکز می‌کند 

رویداد Summer Game Fest روی نمایش تریلر بازی‌های معرفی شده تمرکز می‌کند 

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 6 روز پیش

روز گذشته یک اسپیس توییتری توسط جف کیلی (Geoff Keighley) در رابطه با رویداد Summer Game Fest برگزار شد. کیلی در این مکالمه صوتی به سوالات مختلف افراد حاضر در این مکالمه پاسخ داد و اطلاعات بیشتری از رویداد پیش رو منتشر کرد.


کیلی در بخشی از این مکالمات اعلام کرد که بعضی از عناوین انحصاری ایکس باکس و نینتندو هم در رویداد Summer Game Fest حضور خواهند داشت، اما ایکس باکس بزرگترین نمایش‌های خود را برای رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا نگه داشته است. او در ادامه درباره حضور نینتندو در این رویداد گفت: «هر زمان که آن‌ها برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کنند، ازشان استقبال خواهیم کرد.»

 


پس از این‌که برخی از کاربران به‌خاطر به عدم برآورده شدن انتظارات‌شان در رویداد سال قبل Summer Game Fest گلایه کردند، کیلی در این اسپیس از بینندگان این رویداد خواست تا انتظارات‌شان را از نمایش‌های پیش‌رو بیش از حد بالا نبرند. به گفته کیلی، بینندگان نباید از این رویداد انتظار نمایش‌های بسیار بزرگ و غافلگیرکننده داشته باشند. او برخی از شایعات رویداد Summer Game Fest را «دیوانه‌وار» خطاب کرد. کیلی در ادامه گفت:

«این آخر هفته برای من هم هیجان انگیز خواهد بود. بالاخره می‌توانم بعضی از بازی‌هایی که ماه‌هاست ازشان برای مردم تعریف می‌کنم را ببینم. از آخرین باری که با شما (در اسپیس توییتر) حرف زدم، حضور چند بازی بزرگ در این رویداد تایید شده است. یکی از این عناوین بازی The Callisto Protocol است. احتمالا تریلر گیم‌پلی این بازی را مشاهده کرده‌اید. به‌زودی شاهد نمایش کامل گیم‌پلی این بازی در این رویداد خواهید بود.»

 

رویداد Summer Game Fest روی نمایش تریلر بازی‌های معرفی شده تمرکز می‌کند 


او در ادامه اضافه کرد:
« اولین نمایش گیم‌پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را هم خواهیم داشت. این بازی واقعا فوق‌العاده به‌نظر می‌رسد و نمی‌توانیم برای نشان دادن آن در پنج ‌شنبه پیش‌رو صبر کنیم.»
کیلی در ادامه سخنانش اعلام کرد که اطلاعات و تصاویر بیشتری از بازی Gotham Knights و بازی Cuphead: The Delicious Last Course هم در این رویداد منتشر خواهد شد.
طبق سخنان کیلی، با وجود این‌که تمرکز اصلی این رویداد روی نمایش تریلر و انتشار اطلاعات بیشتر از عناوین از پیش معرفی شده خواهد بود، چند بازی جدید هم در این رویداد معرفی خواهند شد که احتمالا بازیکنان را غافل‌گیر می‌کنند.


کیلی گفت که انتظار دارد نمایش اصلی این رویداد بین یک ساعت و نیم تا دو ساعت طول بکشد. اما باتوجه به زنده بودن این برنامه‌ و تعداد زیاد مهمان‌ها، نمی‌توان از مدت دقیق این برنامه مطمئن بود.
رویداد Summer Game Fest در ساعت 22:30 روز 9 ژوئن (19 خرداد) برگزار خواهد شد.

 
برچسب ها: Summer Game Fest 2022
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.