شایعه: بازی Overdose به زودی توسط هیدئو کوجیما معرفی می‌شود

شایعه: بازی Overdose به زودی توسط هیدئو کوجیما معرفی می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 ماه و 5 روز پیش

تام هندرسون که خود را به‌عنوان یک منبع مستقل و معتبر اثبات کرده است، ادعا می‌کند که ویدیویی از بازی‌ بعدی هیدئو کوجیما دریافت کرده و مارگارت کوالی (Margaret Qualley) که در بازی Death Stranding نقش ماما را بازی کرده بود هم در این عنوان حضور دارد.


با توجه به گزارش هندرسون، بعید است این بازی ارتباطی با بازی Death Stranding 2 داشته باشد. نورمن ریداس به‌تازگی آغاز پروژه ساخت قسمت دوم بازی Death Stranding را تایید کرده بود.
هندرسون فایل ویدیویی این بازی را منتشر نکرده، اما ادعا می‌کند که این ویدیو مارگارت کوالی را در زاویه سوم شخص نشان می‌دهد که درحال قدم زدن در راهرو‌هایی تاریک با چراغ قوه است. البته احتمال این‌که این بازی در حالت اول شخص هم قابل تجربه باشد مطرح شده است. در پایان این ویدیو، جمله GAME OVER نمایش داده می‌شود و پس از آن جمله همیشگی بازی‌های کوجیما، A Hideo Kojima Game نمایش داده می‌شود. پس از آن، نام بازی OVERDOSE هم روی صفحه نمایش داده می‌شود.

 

آیا کوجیما به پروژه بعدی خود اشاره می‌کند؟ 


در ماه‌های گذشته، شایعاتی درباره مذاکرات کوجیما با ایکس باکس برای انتشار بازی بعدی او، توسط جف گراب منتشر شده بود. البته هندرسون می‌گوید که از سرانجام این مذاکرات اطلاعی ندارد، اما مشخص است که این بازی قرار است به‌زودی معرفی شود. اگر مذاکرات کوجیما و ایکس باکس نتیجه داده باشد، احتمال این‌که بازی Overdose در رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا رونمایی شود بسیار بالاست. با این وجود، هفته گذشته تصاویری از تماس تصویری کوجیما و جف کیلی هم منتشر شد که احتمال حضور او در رویداد Summer Game Fest را مطرح کردند. حتی اگر این بازی در رویداد Summer Game Fest نمایش داده شود، نمی‌توان احتمال انتشار آن توسط مایکروسافت را نادیده گرفت.


اگر گزارش هندرسون صحت داشته باشد، شایعات قبلی که به در دست ساخت بودن یک عنوان ترسناک توسط کوجیما اشاره می‌کردند هم تایید می‌شوند. بازی Overdose ممکن است در یکی از رویداد‌های پیش‌رو معرفی شود.


رویداد Summer Game Fest در ساعت 22:30 روز 9 ژوئن (19 خرداد) و رویداد مشترک ایکس باکس و بتزدا در روز 12 ژوئن (22 خرداد) ساعت 21:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

 

 
برچسب ها: Summer Game Fest 2022, Overdose, کوجیما
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.