شایعه: ریمستر بازی Until Dawn در رویداد State of Play معرفی خواهد شد

شایعه: ریمستر بازی Until Dawn در رویداد State of Play معرفی خواهد شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 ماه و 18 روز پیش

رویداد State of Play سونی در بامداد پنجشنبه برگزار خواهد شد و طبق شایعات همراه با بازی Death Stranding 2، بازی Rise of the Ronin و نسخه بعدی سری بازی Metro (که ظاهرا یک عنوان واقعیت مجازی با نام Metro Awakening است)، بازی Until Dawn هم در این رویداد حضور خواهد داشت.

این عنوان درام ترسناک تعاملی استودیو Supermassive Games در سال ۲۰۱۵ برای پلی استیشن 4 منتشر شد بود و این سؤال را به وجود می‌آورد که چرا در شایعات حضور دارد ؟ با توجه به گفته‌های افشاگر معروف و قابل اعتماد billbil-kun، قرار است که این بازی برای پلی استیشن 5 و کامپیوترهای شخصی عرضه شود و حداقل یک سال است که این استودیو مشغول توسعه آن بوده است. طبق عقیده billbil-kun، این عنوان به شکل یک ریمستر از بازی اصلی معرفی می‌شود اما در حال حاضر جزئیاتی در این مورد وجود ندارد. همچنین این احتمال هم وجود دارد که شاهد یک بازسازی از این عنوان باشیم، اما انتظار برای انتشار جزئیات بیشتر، رویکردی است که می‌توان در حال حاضر اتخاذ کرد. 

با توجه به تمایل کمپانی به انتشار نسخه‌هایی ریمستر شده از عناوین پلی استیشن 4، مانند توسعه بازی The Last of Us Part 2 Remastered، چنین چیزی دور از ذهن نیست. رویداد State of Play این کمپانی در تاریخ ۳۱ ژانویه (۱۲ بهمن ۱۴۰۲)، برگزار خواهد شد. بنابراین، اگر بازی Until Dawn در این رویداد حضور داشته باشد، انتظار به اشتراک گذاشتن یک برنامه زمانی برای انتشار آن را می‌توان داشت.

برچسب ها: Until Dawn, State of Play, Sony
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.