روند توسعه بازی WiLD همچنان ادامه دارد

روند توسعه بازی WiLD همچنان ادامه دارد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی
1 سال و 10 ماه و 29 روز پیش

پس از گذشت هفت سال از رونمایی رسمی بازی WiLD در مراسم گیمزکام ۲۰۱۴ توسط استودیو Wild Sheep، امروز اطلاعات تازهای پیرامون این بازی که در آن زمان به عنوان یک محصول انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 معرفی شده بود، منتشر شده است. براساس اعلام یکی از کاربران وبسایت ResetEra، استودیو بازی سازی مذکور به تازگی یک لیست رسمی را به منظور استخدام توسعه دهندگان در زمینههای مختلف منتشر کرده که در توضیحات درج شده قسمتهای مختلف این لیست به بازی WiLD اشاره شده است.

استودیو Wild Sheep همواره مدعی بوده است که صرفا روی روند توسعه بازی WiLD کار میکند و با توجه به آگهی استخدام منتشر شده، میتوان با اطمینان خاطر بیشتری در مورد لغو نشدن این پروژه صحبت کرد. در هر صورت، تا به امروز اطلاعات بسیار اندکی بامحوریت این بازی منتشر شده و تیم سازنده از ارائه تصاویر بیشتر خودداری کرده است. ناگفته نماند که پس از روانه شدن اتهامهای متعدد در زمینه بدرفتاری و مشکلات اخلاقی به میشل آنسل (Michel Ancel)، او در هنگام جداییاش از شرکت یوبیسافت و استودیو Wild Sheep اعلام کرد که پیشبرد مراحل تولید بازی WiLD و بازی Beyond Good & Evil 2 در دستان اشخاص مستعد و خلاق قرار دارد؛ میشل آنسل بیشتر برای توسعه سری Rayman شناخته میشود.

 

باوجود تمامی مطالب مطرح شده، هنوز مشخص نیست که آیا شرکت سونی همچنان بودجه مورد نیاز بازی WiLD را تامین می‌کند یا خیر. مطابق اعلام یکی دیگر از کاربران وبسایت ResetEra، آخرین تاییدیه برای مشارکت سونی در جریان این پروژه به مطالب درج شده در یک روزنامه فرانسوی در سال 2019 بازمیگردد و از آن زمان به بعد هیچگونه جزئیاتی در اینباره ارائه نشده است. از طرف دیگر، باتوجه به نزدیک شدن سالگرد انتشار کنسول پلی استیشن 5 در ماه نوامبر، انتظار میرود که بازی WiLD به عنوان یک محصول انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 باقی نمانده و اتفاقات کاملا جدیدی در مسیر این پروژه قرار بگیرد.

 

علاوهبر این، در بخش زیر توضیحات ارائه شده برای استخدام نیروهای جدید در زمینه Level Artist قرار گرفته است:

«شما خلق Level Art بخشهای متعددی از جهان بازی WiLD را از مراحل ابتدایی تا نهایی پروژه برعهده خواهید داشت. شما مشکلات فنی مختلف را برطرف و تمامی مسائل را به بهترین شکل ممکن راه اندازی خواهید کرد. در کنار موارد ذکر شده، میبایست از میزان سطح کیفی و کارآمد بودن جنبههای هنری و ارائه یک خروجی با کیفیت اطمینان یابید.»

 

نظر شما در رابطه با بازی Wild چیست؟

برچسب ها: WiLD, پلی استیشن 4, سونی
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.