بیش از 400 نفر روی توسعه بازی The Witcher 4 کار می‌کنند

بیش از 400 نفر روی توسعه بازی The Witcher 4 کار می‌کنند

علیرضا غلامی علیرضا غلامی
20 روز پیش

شرکت CD Projekt Red به‌عنوان بخشی از گزارش درآمدش، اخیرا تایید کرده است که تیم قدرتمندی درحال فعالیت روی توسعه بازی The Witcher 4 است. تیم سازنده بازی با نام رمز Polaris درحال فعالیت است که تعداد نفرات این گروه به 403 کارمند رسیده است که تقریبا دوسوم نفرات این شرکت را به‌خود اختصاص داده است. درحال حاضر بزرگ‌ترین پروژه در دست ساخت از شرکت CD Projekt Red بازی The Witcher 4 است.

آخرین اخباری که از بازی The Witcher 4 منتشر شده بود مربوط به‌ماه ژانویه است که بعد از اتمام ساخت بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty، روند توسعه این عنوان آغاز شده است. البتهشرکت CD Projekt Red اعلام کرده که روند استارت کاری این عنوان از پاییز سال 2023 شروع شده بود. در آن زمان مدیرعامل شرکت CD Projekt Red یعنی آدام بودوفسکی اظهار کرد که علاقه بسیاری به‌عنوان جدید بازی The Witcher دارد.

یکی از توسعه‌دهندگان ارشد شرکت CD Projekt Red اخیرا با Aftermath مصاحبه‌ای داشته‌است. او طی این مصاحبه گفت برای نویسندگی و صداپیشگی از هوش مصنوعی نیز استفاده شده است. بازی The Witcher 4 درکنار چند پروژه‌ی دیگر درحال توسعه است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها بازسازی نسخه اول بازی  The Witcher است. سه‌گانه‌ی جدیدی که با بازی The Witcher 4 شروع می‌شود قرار است در یک دوره شش ساله عرضه شوند. در این بین آیتم‌های مربوط به تولیدات بازی‌های AAA در مقیاس امروزی باید به‌طور کامل در پروژه‌های جدید شرکت CD Projekt Red رعایت شود تا آسیبی به‌ریشه‌های اصلی بازی وارد نشود.

 

باتوجه به‌اینکه شرکت CD Projekt Red نزدیک به‌یک میلیارد دلار برای تمام بخش‌های بازی Cyberpunk 2077 اعم از DLC، آپدیت‌ها، سرورهای آنلاین و… هزینه کرده بازهم بهترین عنوان این شرکت بازی The Witcher 3 است که باید منتظر ماند و دید که آیا بازی The Witcher 4 می‌تواند بهتر ظاهر شود یا نه! 

برچسب ها: The Witcher 4, Cyberpunk 2077
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.