اشتراک یک دلاری گیم پس یک هفته پیش از انتشار بازی Starfield از دسترس خارج شد

اشتراک یک دلاری گیم پس یک هفته پیش از انتشار بازی Starfield از دسترس خارج شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
10 ماه و 20 روز پیش

کمپانی مایکروسافت اوایل سال جاری اعلام کرده بود که برنامه یک دلاری سرویس گیم پس آلتیمیت را تعطیل می‌کند، اما پس از افزایش قیمت این اشتراک باز هم شاهد بازگشت اشتراک یک دلاری گیم پس با بازه زمانی ۱۴ روزه بودیم.
اما به‌نظر می‌رسد که باز هم این اشتراک از دسترس خارج شده و در فاصله چند روز مانده تا انتشار بازی Starfield دیگر امکان تهیه اشتراک ۱۴ روزه گیم پس وجود ندارد.


در این صورت، بازیکنانی که قصد تجربه بازی Starfield از طریق سرویس گیم پس را دارند باید حداقل ۱۰ دلار برای تهیه اشتراک یک ماهه کامپیوتر و ۱۱ یا ۱۷ دلار برای تهیه اشتراک یک ماهه گیم پس آلتیمیت هزینه کنند.

 

 

البته حذف دوباره اشتراک یک دلاری گیم پس اصلا تصمیم غافلگیرکننده‌ای از سوی مایکروسافت نیست. بازی Starfield یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال و احتمالا مهم‌ترین انحصاری چند سال اخیر کمپانی مایکروسافت است که قطعا بازیکنان زیادی را جذب خواهد کرد. این کمپانی هم روی تاثیر بازی Starfield روی افزایش کاربران گیم پس حساب ویژه‌ای باز کرده و حالا با حذف اشتراک یک دلاری و ۱۴ روزه، سیل بازیکنان جدید این سرویس را مجبور به خرید اشتراک گران‌قیمت‌‌تر و طولانی‌تر می‌کند.
 

بازی Starfield در تاریخ شش سپتامبر (۱۵ شهریور) برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. 
 

برچسب ها: Starfield, ایکس باکس گیم پس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.