شایعه: بازی Gears 6 و یک بازی Call of Duty جدید به زودی معرفی خواهند شد

شایعه: بازی Gears 6 و یک بازی Call of Duty جدید به زودی معرفی خواهند شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 ماه و 12 روز پیش

طبق گزارش‌ها، کمپانی مایکروسافت قصد دارد بازی Gears 6 و نسخه‌ای جدید از سری بازی Call of Duty را در نمایشگاه تابستانی ایکس باکس، معرفی کند. طبق گفته وب‌سایت The Verge، که ادعا می‌کند این رویداد برای ۹ ژوئن (۲۰ خرداد ۱۴۰۳) برنامه ریزی شده است که به شکل جالبی با رویداد‌های Summer Game Fest و Ubisoft Forward همزمان است.

خبرنگار، تام وارن (Tom Warren)، نوشت :«ادامه تکامل ایکس باکس در مایکروسافت و جدا شدن کریم چودری (Kareem Choudhry) از بخش بازی این کمپانی، باعث ایجاد تغییرات زیادی شده و کمپانی مایکروسافت در میانه برنامه‌ریزی برای نمایشگاه تابستانی ایکس باکس است. من می‌دانم که این رویداد قرار است در تاریخ ۹ ژوئن برگزار شود و مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای معرفی عنوانی جدید در سری بازی Gears of War در این نمایشگاه است.»

 

 

تام وارن در ادامه گفت :«البته نسخه جدیدی از سری بازی Gears of War (احتمالا بازی Gears 6)، تنها عنوان حاضر در این نمایشگاه نخواهد بود و ارائه تاریخ انتشاری برای عناوین آینده ایکس باکس از جمله بازی Microsoft Flight Simulator 2024، بازی Avowed، بازی Indiana Jones and the Great Circle را شامل خواهد شد. همچنین یک عنوان جدید از سری بازی Call of Duty هم در این نمایشگاه معرفی خواهد شد که قرار است در اواخر سال جاری منتشر شود.»

 

گزارش The Verge، دومین گزارش خبری این هفته مبنی بر افشای احتمالی بازی Gears 6 است. 

در آخرین قسمت از پادکست Kinda Funny، پریس لیلی (Parris Lilly) پیش‌بینی کرد که اخبار مربوط به بازی Gears 6 در تابستان منتشر می‌شود. پیش‌بینی‌ای که ظاهرا توسط مهمان این پادکست، جف گراب (Jeff Grubb) از پادکست Giant Bomb، تایید شد.

جف گراب در این پادکست گفت :«من شنیده‌ام که ممکن است در تابستان امسال اتفاقاتی با بازی Gears 6 رخ دهد، فکر می‌کنم که این اطلاعات درست‌اند. به نظر می‌رسد این [معرفی بازی Gears 6] همان چیزی است که می‌توانیم انتظار داشته باشیم.»

از زمان خرید سری بازی Gears of War در سال ۲۰۱۴، مایکروسافت دو عنوان اصلی از این سری را منتشر کرده است که اولی بازی Gears of War 4 در سال ۲۰۱۶ و دیگری بازی Gears 5 در سال ۲۰۱۹ بود و همچون بازی‌ Gears of War: Ultimate Edition و بازی نوبتی Gears Tactics، این دو عنوان اصلی نیز توسط استودیو The Coalition توسعه یافته‌اند. 
 

برچسب ها: Gears 6, Call of Duty, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.