بازی‌های شرکت اکتیویژن در روز اول به گیم پس می‌آیند

بازی‌های شرکت اکتیویژن در روز اول به گیم پس می‌آیند

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 ماه و 11 روز پیش

در میان گزارش‌های منتشر شده مبنی بر راه یافتن عناوین سری بازی Call of Duty به سرویس گیم پس، سارا باند (Sarah Bond)، ریيس ایکس باکس، باری دیگر تاکید کرد که همه عناوین استودیو‌های داخلی ایکس باکس در همان روز اول عرضه برای مشترکین این سرویس در دسترس خواهند بود. 

باند در گفتگویی با دینا بیس (Dina Bass) از بلومبرگ و در مصاحبه‌ای با رسانه Bloomberg Tech گفت :«ما می‌دانیم که مشترکین سطح اصلی ما، سرویس گیم پس را دوست دارند. گیم پس یک سرویس اشتراکی بازی است و مشترکین می‌توانند به مجموعه کاملی از بازی‌ها دسترسی داشته باشند. اما چیزی که از همه مهم‌تر است، این است که مشترکین می‌توانند در این سرویس، تک تک بازی‌های استودیو‌های داخلی ایکس باکس را در همان روز اول عرضه دریافت کنند و می‌توان گفت که کیفیت و گستردگی بازی‌های این سرویس در طول زمان افزایش یافته است. در اواخر سال جاری شاهد بازی‌های واقعا بزرگ دیگری خواهید بود که به این سرویس راه خواهند یافت.»

 

وقتی از باند پرسیده شد که آیا این رویکرد، عناوین شرکت اکتیویژن را نیز در بر خواهد گرفت یا خیر، او پاسخ داد :«همه استودیو‌های ما شامل این موضوع خواهند بود. چیزهای واقعا شگفت‌انگیزی خواهید دید و حفظ کردن آن به عنوان چیزی که برای بازیکنان ایکس باکس خاص است، برای ما اهمیت دارد.» در حالی که در گفته‌های باند به صراحت به بازی Call of Duty اشاره نشد، اما به نظر می‌رسد که این مجموعه نیز در این سیاست حضور خواهد داشت. 

 

البته، شایعه شده است که تصمیماتی برای افزایش قیمت سطح Ultimate گیم پس گرفته شده است، اما عناوین سری بازی Call of Duty در اکثر سطوح این سرویس در دسترس خواهند بود. این می‌تواند به این معنی باشد که همانند بازی Diablo 4 که در ماه مارس به این سرویس اضافه شد، بازی Call of Duty هم در سطح اصلی این سرویس در دسترس نباشد. البته این‌ها فقط شایعه هستند و با گذشت زمان می‌توان متوجه تصمیمات ایکس باکس شد. با این حال، امیدواریم که با برگزاری رویداد Xbox Games در ۹ ژوئن (۲۰ خرداد ۱۴۰۳)، زودتر به پاسخ‌هایی برسیم.

 

پس از این نمایشگاه ، یک رویداد Developer Direct نیز برگزار خواهد شد و بسیاری بر این باورند که برای معرفی بازی Call of Duty بعدی باشد. ظاهرا این بازی، همان بازی Call of Duty: Black Ops Gulf War است که توسط استودیو Treyarch توسعه یافته. طبق شایعات، این بازی دارای یک بخش داستانی جهان باز است و ظاهرا قرار است که در ماه اکتبر عرضه شود. 
 

برچسب ها: ایکس باکس, Call of Duty, Call of Duty: Black Ops Gulf War
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.