تبلیغات در Pspro
فروشگاه Pspro رسما از اواخر سال ۱۳۹۴ آغاز به‌کار کرد. وب‌سایت فروشگاه Pspro تنها یک فروشگاه ساده نیست و بخش‌های متنوعی دارد. هدف اصلی بعد از ارائه جدیدترین و مهم‌ترین محصولات بازار بازی‌های ویدیویی، ارتقای سطح دانش مخاطبان است. در این راستا فعالیت بخش Mag (مجله) با هدف انتشار جدیدترین اخبار، مقاله‌ها و به‌خصوص آموزش‌های مرتبط با کنسول‌ها و بازی‌ها، با تیمی از نویسنده‌های با تجربه شکل گرفته است. از طرفی محصولات فروشگاه نیز با توضیحات کامل به کاربران معرفی می‌شوند تا بستری مناسب برای آشنایی با تمام محصولات مرتبط با بازی‌های ویدیویی شکل بگیرد. همچنین تولید ویدیوهای اختصاصی از بارزترین ویژگی‌های بخش مجله است که در قالب قسمتی به نام Pspro TV به‌مخاطب ارائه می‌شود.
تبلیغات بنری

از آنجا که Pspro یک فروشگاه است، تعداد زیاد بنرهای تبلیغاتی، ضربه بزرگی به دیده شدن محصولات فروشگاه خواهد زد؛ به‌همین دلیل بنرهای بسیار کم و محدودی در صفحات تعبیه شده‌اند. بازدید بالای صفحات در Pspro و محدود بودن جایگاه‌های تبلیغاتی، محصول یا خدمات شما را به‌بهترین شکل به کاربران معرفی می‌کند. از طرفی بخش Mag نیز پذیرای بنرهای تبلیغاتی شما خواهد بود.


جایگاه تبلیغات بنری – نسخه دسکتاپ:


جایگاه تبلیغات بنری – نسخه موبایلی:لیست قیمت جایگاه‌های تبلیغاتی در وب‌سایت پی اس پرو:


رپورتاژ آگهی

یکی از ارزان‌ترین و مفیدترین راه‌ها برای نشان دادن خدمات یا محصول خود به مخاطب، رپورتاژ آگهی است. تبلیغ شما در این حالت، به‌صورت یک مطلب در بخش مگ منتشر می‌شود. این مطلب برای همیشه روی وب‌سایت باقی خواهد ماند و محصول یا خدمات شما به‌واسطه آن، مورد توجه موتورهای جستجو نیز قرار می‌گیرند. این موضوع تاثیر بسیار مثبتی روی عملکرد SEO در وب‌سایت شما خواهد داشت و به‌اعتبار لینک‌های شما در گوگل کمک می‌کند. رپورتاژ آگهی شما در پیک ترافیک روزانه Pspro منتشر می‌شود تا بیشترین بازدهی را داشته باشد. علاوه بر آن می‌توانید رپورتاژ آگهی خود را با تخفیف ویژه، در صفحه اصلی وب‌سایت Pspro و شبکه‌های اجتماعی ما منتشر کنید تا به بیشترین بازدهی ممکن دست پیدا کنید.

هزینه درج رپورتاژ آگهی: تماس بگیرید

هزینه درج رپورتاژ آگهی شما در استوری صفحه Pspro در اینستاگرام: تماس بگیرید

هزینه درج رپورتاژ آگهی شما در یکی از اسلایدهای صفحه اصلی وب‌سایت یا مگ: تماس بگیرید


تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی

یکی دیگر از راه‌های تبلیغ به‌صرفه و پربازده، تبلیغ در شبکه‌های اجتماعی Pspro است. فعالیت ما در شبکه‌های اجتماعی فراتر از فروش محصولات است و عملا محتوای مناسب گیمرها در این صفحات قرار می‌گیرند. بیشترین تمرکز ما روی اینستاگرام است و بزرگترین صفحه مربوط به بازی‌های ویدیویی در اینستاگرام متعلق به Pspro است. بسیاری از گیمرها حتی در صورت خرید نکردن از Pspro، برای اطلاع از آخرین محصولات و اخبار، صفحه Pspro را دنبال می‌کنند.برای سفارش تبلیغات به شماره زیر در واتس‌اپ پیام دهید:

۰۹۱۲-۳۳۰۸۱۱۸