هشت تروفی بازی Marvel’s Spider-Man 2 که می‌توانید به‌سرعت کسب کنید

 هشت تروفی بازی Marvel’s Spider-Man 2 که می‌توانید به‌سرعت کسب کنید

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
8 ماه و 20 روز پیش

استودیو Insomniac باز هم سنت دیرینه‌ای که در بازی‌های خود داشته را حفظ کرده و دریافت تروفی پلاتینیوم بازی Marvel’s Spider-Man 2 هم کار نسبتا آسانی است. توضیح تروفی‌های این بازی بدون اسپویل اتفاقات بزرگ داستان ممکن نیست، اما می‌توانید برخی از این تروفی‌ها را به راحتی هنگام چرخیدن در شهر به دست بیاورید. در ادامه، راهنمای به‌دست آوردن هشت تروفی راحت بازی Marvel’s Spider-Man 2 را مشاهده می‌کنید.

 

You’re Gonna Need Help

اولین تروفی این لیست یک تروفی رایگان است که بخواهید یا نخواهید آن را دریافت خواهید کرد. با تکمیل سکانس افتتاحیه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man 2، تروفی You’re Gonna Need Help را دریافت خواهید کرد.
با این حال، پیش از رفتن به سراغ تروفی دوم باید در همین مرحله یک کار بسیار مهم برای شکار تروفی‌های بعدی انجام دهید. بعد از دریافت اولین تروفی، همچنان باید فعالیت‌های بیشتری انجام دهید تا اجازه چرخش آزادانه در نیویورک را کسب کنید. مراحل داستانی بازی را به نوبت انجام دهید تا درنهایت با تمام شدن مرحله One Thing at a Time، اجازه چرخش در محیط بازی با مرد عنکبوتی پیتر را به دست بیاورید. بعد از این هم می‌توانید شروع به شکار تروفی‌ها کنید، اما شدیدا توصیه می‌کنیم که قبل از انجام این کار، یک کار مهم دیگر را انجام دهید. بلافاصله بعد از انجام این مرحله، مایلز به پیتر زنگ می‌زند و مرحله Show me New York را در اختیارتان می‌گذارد. تنها کافیست پیش از شروع کارتان در بازی این مرحله را انجام دهید تا تونل‌های بادی و توانایی سوییچ کردن به مرد عنکبوتی مایلز را آزاد کنید و کار راحت‌تری در شکار تروفی‌های بعدی داشته باشید.

 

مطالب مرتبط: همه اشارات به قسمت بعدی مجموعه در بازی Marvel’s Spider-Man 2


Splat

آسان‌ترین تروفی لیست، تروفی Splat است. وقتی روی هوا هستید، می‌توانید دکمه مربع را نگه‌دارید تا مرد عنکبوتی ترفندهای مختلف را پیش از زمین خوردن اجرا کند. البته برای دریافت این تروفی هیچ ترفند خاصی نیاز نیست. تنها کافی‌است دکمه مربع را روی هوا نگه دارید تا مرد عنکبوتی با ضربه محکم به زمین کوبیده شود. همین کار کافیست تا تروفی Splat را برای زمین خوردن مرد عنکبوتی دریافت کنید.

 

Hang Ten

حالا که صحبت از ترفندهای هوایی است، بهتر است به تروفی Hang Ten هم اشاره کنیم. برای دریافت این تروفی کافی‌است بدون لمس زمین 30 ترفند هوایی انجام دهید. ساده‌ترین راه دریافت تروفی، دستکاری تنظیمات دسترسی آسان بازی Marvel’s Spider-Man 2 است. برای انجام این کار، به منو تنظیمات رفته و وارد بخش Accessibility شوید. به پایین لیست بروید تا به تنظیمات Air Trick برسید. این گزینه به‌صورت پیش‌فرض روی Hold قرار گرفته و باید آن را به Toggle-Maintain تغییر دهید. با انجام این کار، دیگر نیازی به نگه داشتن مربع برای انجام ترفندهای مختلف روی هوا ندارید و تنها کافی‌است یک‌بار دکمه مربع را فشار دهید تا مرد عنکبوتی ترفندش را انجام دهد. در این صورت دیگر نیازی به نگرانی درباره انجام ترفندها نخواهید داشت و برای دریافت این تروفی، تنها کافیست روی تاب خوردن در سطح شهر و عدم لمس زمین تمرکز کنید.
برای دریافت راحت‌تر این تروفی، پیشنهاد می‌کنیم که تلاش برای دریافت تروفی را زیر یک پل انجام دهید تا خطر برخورد با ساختمان‌ها یا زمین به حداقل برسد. حالا تنها کافیست زیر پل تاب بخورید و دکمه مربع را فشار دهید تا بدون هیچ درگیری اضافه تروفی Hang Ten را دریافت کنید.

 

Home Run

دریافت این تروفی هم بسیار ساده‌ است. به محله Downtown Brooklyn در گوشه جنوب شرقی نقشه بروید تا استادیوم بیس‌بال را پیدا کنید. داخل زمین بپرید و از بیس اصلی، یک دور کامل در جهت خلاف حرکت عقربه‌های ساعت دور خانه‌ها بدوید تا به سادگی تروفی Home Run را دریافت کنید. یک دیالوگ منحصر به‌فرد هم در انتهای این مسیر انتظارتان را می‌کشد.

 

Just Let Go

 

راهنمای دریافت این تروفی بخشی از داستان بازی Spider-Man: Miles Morales را اسپویل می‌کند

برای دریافت این تروفی باید مایلز را کنترل کنید. از استادیوم بیس‌بال که تروفی Home Run را دریافت کردید، مستقیما به سمت غرب حرکت کنید تا به محله Financial برسید. در مرکز این محله کلیسای Trinity را پیدا می‌کنید. روی قسمت غربی سقف کلیسا بروید رو به برجک کلیسا بنشینید. از آن‌جا به بالا تار بزنید تا جایزه علمی مایلز و فین (Phin) که مایلز برای زنده نگه‌داشتن یاد فین آن‌جا قرار داده پیدا کنید. جایزه را بردارید تا تروفی Just Let Go را دریافت کنید.

 

Soar

دریافت تروفی Soar به کار بیشتری نسبت به دیگر تروفی‌های لیست نیاز دارد. برای دریافت این تروفی باید از محله Financial تا Astoria را فقط با استفاده از Web Wings پرواز کنید. به همین دلیل است که آزاد کردن کانال‌های باد حین دریافت اولین تروفی لیست از اهمیت زیادی برخوردار بود. زیرا دریافت این تروفی بدون کمک گرفتن از کانال‌های باد عملا غیرممکن است.


وقتی در محله Financial پرواز می‌کنید، می‌توانید محدوده جایی که باید سفرتان به سمت Astoria آغاز کنید را روی نقشه مشاهده کنید. به لبه شمال شرقی این محدوده بروید و آن‌جا دنبال یک ساختمان یا هر چیز مرتفع دیگر مثل برج‌های رادیویی بگردید. از آن‌جا، خودتان را Slingshot کنید تا مسیرتان با سرعت هرچه تمام آغاز شود.


البته پیش از آغاز پرواز باید مهارت Slingshot Launch را در درخت مهارت‌های مشترک پیتر و مایلز دریافت کنید. با توجه به این‌که این مهارت از بهترین مهارت‌هایی است که باید هرچه سریع‌تر در بازی به دست بیاورید، انجام این کار صرفا به‌خاطر دریافت تروفی نخواهد بود. از روی برج رادیویی مقصدتان در Astoria را مشخص کنید تا جهت حرکتتان را گم نکنید. در جهت شمال‌ غرب یک تونل بادی مشاهده می‌کنید که باید خودتان را به سمت آن Slingshot کنید و مسیرتان را از همان تونل بادی آغاز کنید. به‌خاطر داشته باشید که برای دریافت این تروفی باید محله Financial را با وب گلایدر ترک کنید، پس به محض پرتاب شدن به سمت تونل بادی، Web Wings را باز کرده و پرواز را شروع کنید.
این تونل بادی را تا انتها و نزدیک خلیج طی کنید. بلافاصله بعد از خروج از این تونل بادی، به سمت تونل بادی سمت راستتان پرواز کنید. این تونل به راحتی شما را تا Astoria خواهد برد.

به‌خاطر داشته باشید که صرف نظر از محل شروع حرکتتان به سمت Astoria، تا وقتی وارد محله Chinatown نشده باشید فرصت دارید تا Web Wings را باز کنید وگرنه تروفی را دریافت نخواهید کرد.

 

You Know What to Do

در نقش پیتر به قبرستان که در انتهای شمال‌ غربی شهر (محله Harlem) قرار دارد بروید. در پیاده‌رویی که سمت چپ ورودی اصلی قبرستان قرار دارد شروع به حرکت کنید. در این مسیر از سمت راست حرکت کنید. در چندراهی بعدی، به سمت چپ بروید. پس از چندثانیه به مرکز قبرستان نزدیک می‌شوید و حتی ممکن است نشان‌گر تعامل با محیط را هم روی صفحه مشاهده کنید. به سمت این نشان‌گر حرکت کنید، اما آن را نادیده بگیرید و به سمت راست حرکت کنید. این‌جا باید قبر عمو بن را که دقیقا در همان مکان قبلی بازی Marvel’s Spider-Man قرار گرفته پیدا کنید. پس از اتفاقات قسمت اول، حالا عمه می هم کنار عمو بن دفن شده و پس از تعامل با این قبرها تروفی You Know What to Do را دریافت می‌کنید.

 

مطالب مرتبط: جزئیات فوق‌العاده بازی Marvel’s Spider-Man 2


Stylish

دریافت آخرین تروفی ساده‌تر از مورد قبلیست. در این بخش از بازی، احتمالا مرحله اصلی داستانی که باید انجام دهید «Suit is Sandy» است که پیتر را مجبور به تغییر لباس می‌کند. در آغاز این مرحله یک لباس جدید دریافت می‌کنید و بعد از آن، بازی Marvel’s Spider-Man 2 استایل‌های جدید لباس را برایتان توضیح می‌دهد.


به‌جای این‌که پس از توضیحات بازی، با استایل پیش‌فرض از منو خارج شوید، یکی از استایل‌های در دسترس را انتخاب کنید و سپس از منو خارج شوید تا تروفی Stylish را دریافت کنید.


هشت تروفی ساده‌ای که در این لیست مشاهده کردید را می‌توانید در یک ساعت اول تجربه بازی Marvel’s Spider-Man 2 دریافت کنید. این بازی هم‌اکنون روی پلی استیشن 5 در دسترس است.

 

برچسب ها: Marvel's Spider-Man 2, پلی استیشن 5
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.