اتمام بازی Dying Light 2 حدودا 500 ساعت زمان خواهد برد

اتمام بازی Dying Light 2 حدودا 500 ساعت زمان خواهد برد

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
1 سال و 4 ماه و 25 روز پیش

یکی از جذابیت‌های اصلی و دوست داشتنی بازی‌های جهان باز، نقاط مخفی، ماموریت‌های تصادفی و البته موقعیت‌های عجیبی است که در روند گشت و گذار برایتان رخ خواهد داد. اکثر سازندگان سبک جهان باز سعی می‌کنند این عناصر را تا جایی که می‌توانند زیاد و جذاب کنند تا بتوانند به دنیای بازی‌شان رنگ و لعابی اساسی بدهند.

 

خوشبختانه زمانی که نوبت به بازی Dying Light 2 می‌رسد می‌توانیم اخبار خوبی را در این رابطه منتشر کنیم، چرا که اگر شما هم یکی از طرفداران سرسخت، ماموریت‌های جانبی و محیط‌های مخفی هستید و دوست دارید شخصیت اصلی‌تان در بازی را با پیدا کردن آیتم‌ها و ابزار‌های خاص ارتقا دهید، به احتمال بسیار زیاد بازی Dying Light 2 را تجربه خواهید کرد. البته ممکن است روند بازی کردن بازی Dying Light 2 حدود یک سال برایتان به طول بی‌انجامد، چرا که طبق اطلاعات جدید منتشر شده از سوی سازندگان در استودیو تک‌لند، تمام کردن بازی یا به اصطلاح، 100 درصد کردن بازی Dying Light 2 حدود 500 ساعت زمان خواهد برد.

اتمام بازی Dying Light 2 حدودا 500 ساعت زمان خواهد برد

بیانیه رسمی استودیو تک‌لند در رابطه با ساعت مفید گیم پلی بازی به صورت زیر بوده است:

«می‌دانیم که اکثر بازیکنان تجربه بازی را به معنی پشت سر گذاشتن مراحل اصلی و فرعی می‌دانند که در این صورت تنها داستان بازی را طی خواهند کرد و تجربه‌ای سر‌راست و مستقیم خواهند داشت. در این صورت باید بگوییم که برای تکمیل کردن بازی، حدود 70 الی 80 ساعت زمان نیاز خواهید داشت. البته اگر با عجله بازی نکنید.»

همانطور که اطلاع دارید بازی Dying Light 2 مدت‌ها در شرایط بسیار بد توسعه به سر برد و حالا پس از چندین سال، مشخص شده است که دیگر تاخیری در انتشار نخواهد داشت و در ماه فوریه سال 2022 منتشر خواهد شد. نکته جالب این است که سازندگان پس از پشت سر گذاشتن تمام سختی‌ها، حالا نسبت به بازی جدیدشان بسیار جاه‌طلبانه صحبت می‌کنند و اخیرا اعلام کرده‌اند که مراحل توسعه بازی به پایان رسیده است و در حال حاضر در تلاش‌اند تا باگ‌های موجود در بازی را برطرف کنند.

 

همه این‌ها در حالی است که می‌دانیم ماه فوریه پیش رو ماهی بسیار شلوغ است و بازی‌های بسیار مهمی در آن منتشر خواهند شد، عناوینی مانند بازی Horizon: Forbidden West، بازی Elden Ring، بسته گسترش دهنده جدید بازی Destiny 2 با نام The Witch Queen، بازی Sifu و حتی بازی Life is Strange: Remastered Collection. با این حال به نظر می‌رسد این سازندگان لهستانی امیدوارند که بازی‌شان بتواند جای خالی خاصی را که برای خود نگه‌داشته است به خوبی پر کند.

توییت رسمی استودیو تک‌لند در رابطه با زمان تکمیل کردن بازی Dying Light 2 به صورت زیر بود:

«برای این‌که بتوانید بازی Dying Light 2 را به طور کامل تکمیل کنید و هیچ‌چیزی را از قلم نیندازید، حداقل به 500 ساعت زمان نیاز خواهید داشت. حدودا میزانی برابر با پیاده‌روی از شهر ورشو تا شهر مادرید در واقعیت!»

متأسفانه این خبر جذاب آنقدر که سازندگان انتظارش را داشتند برای طرفداران مهم‌نبود و با بازخورد بسیار مثبتی رو‌به‌رو نشد. البته باید در نظر داشته باشیم که این خبر با سه توییت متفاوت اعلام شد و در رابطه با جزئیات آن نیز اطلاعاتی اساسی ارائه نشد. برای مثال اینکه 100 درصد کردن بازی به چه معنایی خواهد بود به عهده طرفداران گذاشته شده است. البته حدس زدن چنین چیزی چندان کار سختی نخواهد بود. با اتمام ماموریت‌های اصلی، ماموریت‌‌های فرعی، کامل کردن تمام آیتم‌های مخفی، ابزار‌ها، تکمیل کردن درخت مهارت و چندین فعالیت جانبی دیگر در محیط بازی می‌توانید به این هدف برسید.

 

اما با این حال باید به این موضوع اشاره کنیم که طرفداران نسبت بازی Dying Light 2 مقداری جبهه گرفته‌اند. بسیاری به کیفیت بصری بازی انتقاد می‌کنند و بسیاری دیگر معتقدند عنوانی که سال‌ها در جهنم توسعه بوده است دیگر نمی‌تواند تبدیل به یک بازی جذاب شود. این در حالی است که اخیرا هیچ نمایشی از گیم‌پلی بازی منتشر نشده است و به این شک و شبهه‌ها دامن زده شده است.

 

با این‌حال می‌دانیم که برخی منتقدان بازی را تجربه کرده‌اند و سیستم مبارزات آن را بسیار جذاب نامیده‌اند. در حالی که بسیاری از تغییرات بازی نسبت به نسخه اول را غیر ضروری خوانده‌اند.

 

نظر شما در رابطه با بازی Dying Light 2 چیست؟

برای دنبال کردن اخبار مربوط به این بازی با ما همراه باشید.

برچسب ها: Dying Light 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.