بسته گسترش دهنده رایگان بازی Dying Light 2 معرفی شد

بسته گسترش دهنده رایگان بازی Dying Light 2 معرفی شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
4 ماه و 14 روز پیش

بازی Dying Light 2 پس از یک هفته حضور در بازار، اولین قطعه DLC خود را دریافت خواهد کرد. استودیو Techland به بازیکنان قول پشتیبانی مداوم زیادی از آخرین نسخه خود را داده است، که با ارائه محتوای اضافی برای این بازی در همین اوایل، خوش قولی خود را به بازیکنان ثابت می‌کند.


حتی با وجود اینکه بازی عملکردی که استودیو انتظار داشت را از خود بروز نداد، اما ظاهرا بسیاری از بازیکنان عاشق ورود به سبک دنیای بازی Dying Light 2 هستند. به این ترتیب، بازیکنان از اینکه DLC از طریق برنامه محتوایی ۵ ساله بازی Dying Light 2 ارائه می‌شود، هیجان زده هستند. پس تریلری از اولین انتشار محتوای اضافه این بازی، ارزش دیدن را دارد.

 

اولین بسته توسعه محتوایی، Authority Pack نام دارد. این DLC شامل تجهیزاتی رایگان برای بازیکن است که بر پایه فاکتور‌های زیبایی شناسی مربوط صلح‌بانان و جناح معتمد شهر است. این تریلر به بازیکنان نشان می‌دهد که این DLC چه ویژگی‌هایی داشته و بسته به سه قسمت تقسیم می‌شود.

 

قسمت اول شامل لباس‌هایی کلی اعم از یک لباس برای بالا تنه، شلوار شش جیب و کفش‌های کتانی است. قسمت دوم شامل ماسک صورت، ساعد بند و دستکش است. و در نهایت، قسمت سوم به بازیکنان سلاح می‌دهد تا با بقیه وسایل جدید، یک بسته کامل را تشکیل دهند. در زمان نگارش این مقاله،  تنها برای قسمت 1 Authority Pack تاریخ عرضه مشخص شده آن هم ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن ۱۴۰۰) است. تریلر هیچ بینشی در مورد آمار این مجموعه از تجهیزات جدید را ارائه نمی‌دهد. چیزی که مسلم است این است که بازیکنان از دریافت این DLC رایگان به این زودی‌ها به چرخه حیات بازی Dying Light 2 شکایتی نخواهند داشت. با توجه به عملکرد بسیار خوب بازی در زمان عرضه ازنظر تجاری (فروش بیش از ۳ میلیون نسخه تنها در هفته اول)، احتمالاً بسیاری از بازیکنان به این DLC دسترسی خواهند داشت.

 

 

 

استودیو Techland به وضوح به وعده خود مبنی بر پشتیبانی از بازی پس از عرضه عمل کرده است، و به ندرت پیش می‌آید که یک بازی به این زودی پس از عرضه، محتوای اضافی از هر نوع را دریافت کند. با این حال، این خیلی تعجب آور نیست، زیرا استودیو Techland سابقه خوبی در پشتیبانی از بازی‌های خود پس از انتشار دارد. این مورد برای نسخه قبلی این سری، یعنی بازی Dying Light صادق بود. بزرگترین بسته توسعه برای بازی Dying Light، بسته The Following بود و در طول عمر خود چندین به‌روز‌رسانی را دریافت کرد. حال به نظر می‌رسد که دنباله آن حتی بیشتر از نسخه قبلی خود به‌روز شود، به این معنی که طرفداران بازی Dying Light 2 می‌توانند منتظر چیزهای زیادی در سال‌های آینده باشند.

 

اگرچه بازی Dying Light 2 در خارج از چهارچوب‌های مورد انتظار، عملکرد فوق‌العاده خوبی داشته است، اما شخصیت‌ها و داستان کلی چیزهای زیادی را برای انتظار داشتن، دارند. در کنار مشکلات داستانی، بازی Dying Light 2 با باگ‌هایی عرضه شد. با این حال، با توجه به اینکه این بازی به طور گسترده توسط بازیکنان، با وجود این مشکلات، به عنوان یک موفقیت پذیرفته شده است، می‌توان گفت که این بازی آینده‌ای روشن دارد.
 

برچسب ها: Dying Light 2, DLC, Authority Pack
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.