شایعه: بازی God of War: Ragnarok حدود 40 ساعت گیم‌پلی خواهد داشت

شایعه: بازی God of War: Ragnarok حدود 40 ساعت گیم‌پلی خواهد داشت

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
11 ماه و 14 روز پیش

سری God of War هیچگاه از گیم پلی طولانی مدتی برخوردار نبود و این مسئله باعث شد تا نسخه سال 2018 بازی God of War تبدیل به طولانی ترین بازی در سری شود. اما حالا در حال نزدیک شدن به بازی God of War: Ragnarok هستیم و اگر شایعات درست باشند، در روز جمعه، 18 شهریور شاهد نمایشی جدید و کامل از آن خواهیم بود. همانطور که می‌دانید زمانی که معرفی یک بازی شایعه می‌شود، اطلاعات دیگری از آن نیز منتشر می‌شود که بسیاری از آن‌ها نیازمند بررسی هستند. این در حالی است که بازی God of War: Ragnarok عنوانی جدید است و باید طبق استاندارد‌‌های تازه، بسیار طولانی‌تر از سه‌گانه ابتدایی سری و البته کمی طولانی‌تر از بازی God of War باشد.

 

نکته مهم اینجاست که اخبار مربوط به زمان گیم‌پلی بازی God of War: Ragnarok منتشر شده است و به طرفداران دیدگاهی نسبی از مدت زمان بخش داستانی بازی می‌دهد.

 

دیوید جِفی (David Jaffe) خالق بازی God of War که در حال حاضر روی پروژه‌های جدید کار نمی‌کند، به تازگی ویدیویی را در کانال یوتوبش قرار داده است که در آن اطلاعاتی مربوط به بازی God of War: Ragnarok را فاش می‌کند، البته ادعا می‌کند این جزئیات را شنیده است و تا حدودی در رابطه با آن‌ها حدس می‌زند. بر این اساس اشاره کرده است که مطمئن نیست این مقدار زمان مختص به بخش داستانی بازی خواهد بود، یا برای صد درصد کردن بازی و بررسی تمام جزئیاتش حساب خواهد شد:

«من خبر‌های زیادی از دوستانم می‌شنوم و با توجه به این جزئیات به نظر می‌رسد که گیم پلی بازی حدودا 40 ساعت باشد. به این معنی که تیم به دنبال این است تا بتواند 40 ساعت شما را مشغول بازی کردن بکند. متأسفانه اطلاعی ندارم که این 40 ساعت فقط برای تکمیل داستان است، یا برای کامل کردن و دستیابی به تروفی پلاتینیوم.»

شایعه: بازی God of War: Ragnarok حدود 40 ساعت گیم‌پلی خواهد داشت

دیوید جِفی در ادامه صحبت‌هایش به این مسئله نیز اشاره کرد که نمی‌تواند هیچ یک از این اخبار را تضمین کند:

«متأسفانه نمی‌توانم هیچ چیز را تضمین کنم چون که ممکن است برنامه‌ها در آینده تغییر کند. چیزی که می‌توانم الان به شما بگویم همین 40 ساعت است. چرا که می‌دانم تیم به دنبال این هدف است تا بتواند بازی God of War جدید را به 40 ساعت برساند.»

 

اگر بخواهیم در نظر بگیریم که بازی God of War: Ragnarok به طور میانگین 40 ساعت ما را سرگرم کند، می‌توان گفت که این عنوان به طور تقریبی دو برابر بازی God of War گیم‌پلی خواهد داشت، چون میانگین گیم‌پلی بازی God of War حدودا 25 ساعت بود. اما اگر این 40 ساعت برای کامل کردن و رسیدن به تروفی پلاتینیوم باشد، می‌توان گفت که بازی درست به اندازه بازی God of War ما را سرگرم خواهد کرد.

 

جِفی در ادامه صحبت‌‌هایش در ویدیو، توضیح داد که نمایش جدید پلی استیشن در روز جمعه، 18 شهریور ماه، نمایشی بزرگ خواهد بود و در این رویداد شاهد رونمایی از بازی‌های بسیاری هستیم که بیشتر آن‌ها درجه یک خواهند بود.

 

به تازگی شایعاتی نیز از این رویداد منتشر شده است که می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

 

نظر شما در رابطه با رویداد جدید پلی استیشن چیست؟ آیا این رویداد می‌تواند آینده پلی استیشن را تغییر دهد؟

برچسب ها: God of War: Ragnarok, God of War
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.