بازی God of War Ragnarok آخرین حضور شخصیت Tyr در سری نخواهد بود

بازی God of War Ragnarok آخرین حضور شخصیت Tyr در سری نخواهد بود

محمدحسین  مهربان زاده محمدحسین مهربان زاده
1 سال و 2 ماه و 19 روز پیش

هشدار فاش شدن داستان بازی God of War Ragnarok

 

بازی God of War Ragnarok ممکن است آخرین عنوان این سری در اساطیر نورس باشد. اما ممکن است هر چه که برای عنوان آینده این فرنچایز در نظر گرفته شده، مانند جهشی که این سری بازی از اساطیر یونان به نورس داشت نباشد. این بر اساس اظهارات اخیر بن پرندرگاست (Ben Prendergast) است که نقش خدای جنگ اساطیر نورس، تیر (Tyr) را در این عنوان اکشن ماجراجویی بازی کرده است.

طبق گزارش وبسایت Shark Games، پرندرگاست در طی رویداد اخیر PAX East گفته است که حضور شخصیت تیر در بازی God of War Ragnarok آخرین حضور او در این سری محسوب نمی‌شود. او از توضیح بیشتر در مورد اظهاراتش خودداری کرد و حتی در مورد امضای قرارداد عدم افشای اطلاعات با کمپانی سونی نیز شوخی کرد. اگرچه از صحبت‌های او برداشت می‌شود که خدای جنگ نورس ممکن است در آینده به شکلی که هنوز مشحص نیست به میادین بازگردد.

 

 

بدیهی است که شخصیت تیر نقشی اساسی در بازی God of War Ragnarok داشت، اگرچه چرخش بزرگ وقایع در پایان بازی همه چیز را زیر سؤال برد، اما او در قالب واقعی خود در محتوای پس از اتمام داستان اصلی بازی ظاهر شد و هنوز زنده و سالم است. اینکه آیا تیر در عناوین آینده سری بازی God of War ظاهر خواهد شد یا خیر،هنوز نامشخص است. اگرچه با توجه به اظهارات قبلی اریک ویلیامز (Eric Williams)، کارگردان عنوان اخیر این سری بازی، می‌توان احتمال گسترش یافتن بازی God of War Ragnarok را فراموش کرد. شایان ذکر است که سریال God of War نیز به طور رسمی توسط شبکه Amazon چراغ سبز را دریافت کرده است و این احتمال وجود دارد که پرندرگاست به شخصیت خود که در این اقتباس ظاهر می‌شود اشاره کرده باشد.

 

برچسب ها: God of War Ragnarok, god of war
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.