شایعه: ساخت ریمستر سه گانه بازی Metroid Prime به پایان رسیده است

شایعه: ساخت ریمستر سه گانه بازی Metroid Prime به پایان رسیده است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 8 ماه و 28 روز پیش

اخبار و شایعات پیرامون در دست ساخت بودن نسخه ریمستر سه گانه بازی Metroid Prime برای نینتندو سوییچ، سال‌هاست به گوش می‌رسند. در جدیدترین شایعات منتشر شده، جف گراب (Jeff Grubb)، خبرنگار نسبتا معتبر حوزه بازی‌های ویدیویی، در دست ساخت قرار داشتن این سه گانه را تایید کرد.
 

گراب در بخشی از صحبت‌های خود گفت که ساخت این سه گانه مدت‌هاست به پایان رسیده است، اما کمپانی نینتندو هنوز آماده انتشار جهانی این بازی نیست و به همین دلیل هیچ خبر رسمی از آن منتشر نکرده است.


به گفته گراب، پروسه تضمین کیفیت سه گانه بازی Metroid Prime به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیرهای فراوانی مواجه شده است. یکی دیگر از دلایل ذکر شده، علاقه کمپانی نینتندو به نزدیک بودن تاریخ انتشار این سه گانه و بازی Metroid Prime 4 است و این کمپانی تا زمانی که از تاریخ انتشار دقیق قسمت چهارم این مجموعه مطمئن نشود، تاریخ انتشار ریمستر سه گانه را اعلام نخواهد کرد.


مایکل وایکان (Michael Wikan) طراح سابق سری بازی Metroid Prime، بازسازی سه گانه این مجموعه برای نینتندو سوییچ را به دلیل تمرکز گیم‌پلی قسمت سوم روی کنترل‌های حرکتی، کاری بسیار دشوار تلقی کرد.


حتی اگر این سه گانه در دست ساخت نباشد، طرفداران سری بازی Metroid با در دست ساخت قرار داشتن دو بازی از این مجموعه، هیچ کمبودی حس نخواهند کرد.

 بازی Metroid Dread در تاریخ 8 اکتبر 2021 (16 مهر) و بازی Metroid 4 در تاریخی نامشخص برای نینتندو سوییچ منتشر خواهند شد.
 

برچسب ها: Metroid Prime
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.