رویداد توسعه دهنگان مایکروسافت در خرداد ماه برگزار می شود

رویداد توسعه دهنگان مایکروسافت در خرداد ماه برگزار می شود

رویداد بعدی مایکروسافت در خرداد ماه به صورت مجازی برگزار می‌شود، اما نباید از این رویداد انتظار رونمایی از بازی‌های بزرگ را داشت. کنفرانس Microsoft Build یک مراسم سالانه است که حول محور مهندسین نرم‌افزار و توسعه‌دهندگان مایکروسافت شکل می‌گیرد. این رویداد از چهارم (۲۵ می) تا ششم (۲۷ می) خرداد ماه در جریان خواهد بود. جزئیات ثبت‌نام و نحوه شرکت در این کنفرانس همچنان منتشر نشده است.

مایکروسافت به علت شیوع ویروس کووید ۱۹ تمامی مراسم مهم خود را طی سال اخیر به صورت مجازی برگزار کرده است. در این مراسم‌ها مایکروسافت اغلب از برنامه خود برای آینده این شرکت می‌گوید و توسعه‌دهندگان درباره اهداف خود برای آینده محصولات نرم‌افزاری مایکروسافت (مانند ویندوز) صحبت می‌کنند.

رویداد توسعه دهنگان مایکروسافت در خرداد ماه برگزار می شود

مطابق برخی گزارش‌ها، رویداد مخصوص مایکروسافت که مربوط به آینده این شرکت در حوزه گیمینگ می‌شود نیز به زودی فرا می‌رسد. برخی رسانه‌ها سعی کرده‌اند با مایکروسافت درباره تاریخ دقیق رویداد مربوط به ایکس باکس تماس برقرار کنند اما تا کنون جوابی دریافت نکرده‌اند. لازم به ذکر است که برنامه مایکروسافت در رویدادهای تابستانه و نمایشگاهی مانند E3 همچنان مشخص نیست. برگزارکنندگان E3 تایید کردند که این نمایشگاه امسال به صورت مجازی برگزار می‌شود.

انتظار می‌رود که اطلاعات بیشتری درباره رویدادهای مربوط به ایکس باکس به زودی منتشر شود.

برچسب ها: مایکروسافت
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.