برنامه معرفی یک لجند در هر فصل بازی Apex Legends احتمالا تغییر می‌کند

برنامه معرفی یک لجند در هر فصل بازی Apex Legends احتمالا تغییر می‌کند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 22 روز پیش

از زمان عرضه بازی Apex Legends در سال 2019، در تمام فصل‌های این بازی یک لجند جدید به آن اضافه شده است. با توجه به بالا رفتن تعداد لجندهای این بازی، استودیو Respawn عقیده دارد که ادامه این روند در فصل‌های بعدی ممکن است به بالانس نگه داشتن مبارزات و گیم‌پلی بازی ضربه بزند.


دون مک‌گوایر (Devan McGuire)، طراح شخصیت‌های بازی Apex Legends، در مصاحبه با وب‌سایت Dexerto گفت:
«هرچه تعداد لجندهای بازی بیشتر شود، طراحی قابلیت‌های منحصر به فرد که بیش از حد قدرتمند نباشند سخت‌تر می‌شود. هنوز درباره ادامه روند معرفی لجندهای جدید تصمیم قطعی نگرفته‌ایم و همچنان احتمال ادامه روند حال حاضر وجود دارد. اما نمی‌خواهیم در انتشار لجند‌های جدید زیاده‌روی کنیم.»

 

برنامه معرفی یک لجند در هر فصل بازی Apex Legends احتمالا تغییر می‌کند


با توجه به قابلیت‌های معرفی شده برای لجند جدید بازی Apex Legends، می‌توان نگرانی‌های استودیو Respawn را درک کرد. این لجند جدید که Newcastle نام دارد، تقریبا نسخه مشابه برخی از ویژگی‌های قدیمی Lifeline را ارائه می‌کند؛ ویژگی‌هایی مانند قرار دادن سپر محافظ مقابل هم‌تیمی‌های داون شده (و به عقب کشیدن آن‌ها) که به دلیل قدرتمند بودن بیش از حد، از لجند Lifeline گرفته شده بودند.
حدود دو ماه پیش بود که برنامه احتمالی استودیو Respawn برای دو سال آینده بازی Apex Legends لو رفت. با وجود این‌که مشخص نیست اطلاعات ارائه شده در این برنامه لو رفته صحت دارند یا خیر، اما لجند Newcastle که قرار است در فصل 13 به این بازی اضافه شود، به درستی در برنامه لو رفته پیش‌بینی شده بود.


در صورتی که این اطلاعات درست باشند، استودیو Respawn در حال حاضر 9 لجند بعدی (شامل Newcastle) و نقشه جدیدی به‌نام Divided Moon برای این بازی طراحی کرده و در حال توسعه آن‌هاست. در حال حاضر این 9 لجند Conduit، Scryer، Caliber، Jester، Phantom، Vantage، Uplink، Catalyst و Newcastle نام دارند.


فصل بعدی بازی Apex Legends با نام Saviors در تاریخ 10 می (20 اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

 

 
برچسب ها: Apex Legends
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.