اولین تریلر فصل ۱۲ بازی Apex Legends منتشر شد

اولین تریلر فصل ۱۲ بازی Apex Legends منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 2 ماه و 2 روز پیش

با انتشار قسمت جدید Stories from the Outlands، فصل ۱۲ بازی Apex Legends رسما معرفی شد. فصل جدید این بازی Defiance نام دارد و لجند جدیدی به‌نام مگی دیوانه (Mad Maggie) را به این بازی می‌آورد. البته این اولین حضور مگی در بازی Apex Legends نیست و در فصل هشت و هنگام معرفی و ورود لجند فیوز (Fuze) هم شاهد هنرنمایی‌های مگی در این بازی بودیم. لازم به ذکر است که در این فصل هیچ سلاح جدیدی به بازی اضافه نخواهد شد و تنها تغییر در اسلحه‌های بازی به جابه‌جایی سلاح‌های Care Package و حذف آن‌ها از لوت عادی بازی محدود می‌شود.

 


تریلر گیم‌پلی فصل ۱۲ بازی Apex Legends قرار است در روز ۲۷ ژانویه (هفت بهمن) منتشر شود. البته سازندگان تنها به معرفی مگی بسنده نکرده‌اند و اطلاعات مختصری هم از ویژگی‌های جدید فصل ۱۲ منتشر کرده‌اند. در سه هفته ابتدایی این فصل یک حالت بازی جدید وجود خواهد داشت که بازیکنان را در دو تیم 9 نفره در مقابل هم قرار می‌دهد. در این حالت می‌توانید سلاح‌ و تجهیزات خود را پیش از بازی انتخاب کنید و هیچ محدودیتی هم برای دفعات مردن هر بازیکن در هر بازی وجود ندارد. 

 

 

 

مطالب مرتبط:

شایعه: نسخه نسل جدید بازی Apex Legends به زودی منتشر خواهد شد

10 اسپین‌آف که از بازی اصلی بهتر هستند 


همان‌طور که انتظارش را داشتیم، نقشه Olympus هم در این فصل با تغییرات جدید به بازی بازمی‌گردد. هنوز اطلاعاتی از تغییرات جدید این نقشه منتشر نشده و برای دیدن این تغییرات باید تا منتشر شدن تریلر گیم‌پلی فصل ۱۲ بازی Apex Legends منتظر بمانیم. این فصل در روز هشت فوریه (۱۹ بهمن) آغاز خواهد شد.

برچسب ها: Apex Legends
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.