مراحل ساخت بازی Assassin’s Creed Valhalla به پایان رسید

مراحل ساخت بازی Assassin’s Creed Valhalla به پایان رسید

رضا رحیمی رضا رحیمی 8 روز پیش

شرکت Ubisoft با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که مراحل ساخت بازی Assassin’s Creed Valhalla به پایان رسیده و این بازی به اصطلاح گلد شده است. خبر مربوطه از طریق اکانت رسمی این شرکت در رسانه توییتر و صبح امروز منتشر شد. در توییت ذکرشده چنین نوشته شده است:

ما مفتخریم که اعلام کنیم بازی Assassin’s Creed Valhalla مراحل ساخت خود را به پایان رسانده و گلد شده است.

از طرف همه کسانی که روی این بازی مشغول کار بوده‌اند می‌گوییم که نمی‌توانم صبر کنیم تا ببینیم شما در این حماسه وایکینگی غرق شوید و از اسرار آن پرده بردارید. سفر شما به سوی افتخار در تاریخ 10 نوامبر (20 آبان‌ماه) آغاز خواهد شد.

 

استودیو مونترال شرکت Ubisoft، همان تیمی که در ساخت بازی Assassin’s Creed Origins در سال 2017 نقش داشتند، به سوی ساخت این جدیدترین نسخه از مجموعه Assassin’s Creed حرکت کردند. در بازی Assassin’s Creed Valhalla شما در اواخر قرن نهم میلادی و در در دوران عصر طلایی وایکینگ‌ها قرار خواهید گرفت. در این دوره وایکینگ‌ها یورش‌های زیادی به سمت سرزمین‌های غربی و انگلستان داشته‌اند. در حالی که خاندان‌های مختلف انگلیسی با یکدیگر بر سر قلمرو در حال مبارزه هستند، شما در نقش یک وایکینگ به نام Eivor تلاش می‌کنید تا مکانی را برای استقرار انتخاب کرده و ریشه‌های خانواده خود را در آن سرزمین بدوانید. هدف شما این است که یک پایگاه پررونق بسازید و در عین حال در نبرد علیه غربی‌ها شرکت کرده و به یورش علیه اموال و قلمرو آن‌ها مشغول شوید.

 

 

همانند بازی Assassin’s Creed Odyssey، در بازی Valhalla نیز انتخاب‌های بازیکن در پیشبرد داستان و تعیین سرنوشت شخصیت‌ها نقش به‌سزایی دارند. مطابق اطلاعاتی که توسط افرادی که بازی را تجربه کرده‌اند منتشر شده، به نظر می‌رسد که بازی Assassin’s Creed Valhalla موفق شده است بین المان‌های نقش‌آفرینی و بازگشت به ریشه‌های سری یک تعادل قابل قبول و توازنی مناسب برقرار کند.

 

بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ 10 نوامبر (20 آبان‌ماه) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های نسل فعلی و نسل بعدی منتشر خواهد شد. البته نسخه پلی استیشن 5 بازی یک روز پس از عرضه رسمی این کنسول وارد بازار خواهد شد. کسانی که نسخه نسل فعلی بازی Assassin’s Creed Valhalla را تهیه کرده باشند می‌توانند بدون پرداخت هزینه به نسخه نسل بعدی آن را ارتقا دهند.

 
برچسب ها: Assassin’s Creed Valhalla
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مشابه

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید