بازی Avowed چند پایان‌بندی مختلف خواهد داشت

بازی Avowed چند پایان‌بندی مختلف خواهد داشت

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 17 روز پیش

از روزی که شاهد نمایش بازی Avowed استودیو Obsidian در رویداد Xbox Developer Direct 24 بودیم، اخبار و اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر شده‌اند. با اینکه بازیکنان می‌توانند انتظار عواقب مختلف و داستان‌های متفاوت طبق تصمیم‌گیری‌های خود را در بازی Avowed داشته باشند، استودیوی سازنده اعلام کرده که روابط عاطفی با همراهان داخل بازی وجود ندارد. البته با این وجود، شما می‌توانید منتظر چندین پایان بندی مختلف در بازی باشید.

 

کری پیتل (Carrie Patel)، کارگردان بازی Avowed در مصاحبه‌ای با IGN این موضوع را تایید کرد و گفت: «خب، [بازی Avowed] یک عنوان آبسیدینی است. اگر چند پایان‌بندی مختلف نداشتیم می‌خواستیم چه کنیم؟!» پیتل با مقایسه بازی با بازی Fallout New Vegas و بازی The Outer Worlds گفت که داشتن چند پایان متفاوت برای بازی Avowed نیز مناسب است.

 

او همچنین در خصوص تاثیر تصمیمات بازیکن هم گفت که همه چیز به خود کاربر بستگی دارد و نمی‌توان انتظار داشت که هر ماموریت بازی، تاثیری شگرف و بزرگ روی جهان اطراف و داستان اصلی داشته باشد: «با این موضوع باید با مراقبت رو به رو شوید، و طبیعت عواقب ماجرا را هم در نظر بگیرید. بعضی چیزها بهتر است که غافلگیرکننده باشند و نتایج سورپرایزکننده به همراه داشته باشند، چون اگر همه چیز طبق انتظار بازیکن رخ می‌داد، [بازی] کمی خسته کننده می‌شد.

و در عین حال نیازی هم نیست که هر تصمیم شما تاثیری بزرگ و سرنوشت ساز داشته باشد. البته که بعضی از آن‌ها تاثیر زیادی روی شخصیت‌های اطرافتان خواهند داشت، اما گاهی اوقات داستانی که در حال تجربه‌اش هستید عمیقا به یکی از کاراکترها بستگی دارد و این موضوع هم کاملا قابل درک است. به نظر من یکی از چیزهای عالی در مورد بازی‌های نقش آفرینی، طیف گسترده کارهایی است که می‌توانید با طبیعت موضوعات انجام دهید. بنابراین می‌توانید جهانی بزرگ در اختیار بازیکن قرار دهید که می‌توانند در آن تجربه‌های مختلفی کسب کنند و با هر تجربه، به مهارت‌های خود به عنوان شخصیت اصلی این داستان اضافه کنند.»

 

با این حال، بازی Avowed به شما اجازه نخواهد داد که مثل یک صلح طلب تمام عیار بدون کشتن کسی بازی را به اتمام برسانید؛ از طرف دیگر بازی محدودیتی هم برای کلاس‌های مختلف ندارد و کاربر می‌تواند هر کلاسی که خواست و هر نوع بیلدی که در نظر داشت را در بازی داشته باشد.

 

بازی Avowed در پاییز 2024 برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری ایکس و اس، و سرویس گیم پس منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Avowed, ایکس باکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.