تریلر گیم‌پلی جدید بازی Avowed منتشر شد

تریلر گیم‌پلی جدید بازی Avowed منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
3 ماه و 2 روز پیش

در جریان رویداد Developer Direct ایکس باکس تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Avowed منتشر شد و سازندگان اطلاعات جذابی از سیستم مبارزه، مکالمات بازی و البته تاریخ انتشار حدودی بازی ارائه کردند.


تریلر گیم‌پلی این بازی بخش‌های جدیدی از مبارزات را به نمایش گذاشت که تمرکز بیشتری روی شخصی‌سازی Loadoutهای مختلف و امکان تغییر سریع بین آن‌ها در هر زمان از مبارزه داشت. باتوجه به چیزهایی که در این تریلر بازی Avowed دیدیم، می‌توانید به‌سرعت بین مبارزه با جادو، اسلحه و یا مبارزه تن به تن یکی را انتخاب کرده و به هر شکلی که می‌خواهید با دشمنان بازی مقابله کنید. بعضی از این دشمنان امکان بازیابی خط سلامت بقیه را دارند، بعضی سبک مبارزه دفاعی دارند و گروهی دیگر هم شدیدا قدرتمند و چالش‌برانگیز هستند. با توجه به سبک مبارزه‌ای که انتخاب می‌کنید، راه‌های مختلفی برای مقابله با هرکدام از آن‌ها وجود دارد و درنهایت همه‌چیز به سبک مبارزه خودتان بستگی خواهد داشت.

 

 

علاوه بر این، در تریلر گیم‌پلی جدید بازی Avowed نگاهی هم به سیستم دیالوگ‌های بازی و نحوه تاثیرگذاری انتخاب‌های بازیکن روی داستان و جهان بازی داشتیم. استودیو Obsidian از ماموریتی که درباره پیدا کردن جسد چند سرباز بود برای شرح بهتر این سیستم استفاده کرد. در این ماموریت، شما با یکی از هم‌رزمان سربازان کشته شده ملاقات می‌کنید که احتمالا آن‌ها را در نبرد تنها گذاشته است. می‌توانید با این سرباز فراری صحبت کنید و تصمیم بگیرید که آیا سرنوشت بقیه سربازها تقصیر او بوده یا خیر؛ بسته به تصمیم شما، این سرباز هم واکنش متفاوتی نشان خواهد داد و در ادامه شرایط داخل شهر هم اندکی تغییر می‌کند. استودیو Obsidian اعلام کرد که بازی Avowed صرفا روی تصمیمات خوب و بد مانور نمی‌دهد و مباحث اخلاقی خاکستری را هم مدنظر قرار می‌دهد. شخصیت‌های بازی هم به تصمیماتی که می‌گیرید واکنش‌های مختلفی نشان می‌دهند.
 

 

در نهایت، نگاه تازه‌ای به زیست‌بوم‌های گوناگون Living Lands داشتیم و برخی از آن‌ها شامل جنگل، آتش‌فشان و زمین‌های بی آب و علف را مشاهده کردیم. اعضای استودیو Obsidian عقیده دارند که بازی Avowed تجربه‌ای عجیب و غریب خواهد بود که با موجودات عجیب، مناظر غیرمعمول و رازهای زیادی که در خود مخفی کرده تجربه‌ لذت بخشی برای بازیکنان رقم خواهد زد.
بازی Avowed اولین بار در سال 2020 معرفی شد و سال‌هاست که توسط استودیو Obsidian در دست توسعه قرار دارد. وقایع بازی Avowed در جهان Eora رخ می‌دهند و این یعنی اثر جدید استودیو Obsidian در جهان بازی Pillars of Eternity جریان خواهد داشت.

 

استودیو Obsidian اعلام کرد که در ابتدا قرار بود بازی Avowed یک عنوان چندنفره آنلاین باشد، اما تیم سازنده تصمیم دیگری برای آن گرفتند و حالا به‌جای این‌که این بازی در جهانی به اندازه بازی Skyrim قرار داشته باشد، مقیاسی در حد و اندازه‌های بازی Outer Worlds دارد. 

 


بازی Avowed در فصل پاییز سال 2024 برای کامپیوتر و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. این بازی از روز اول عرضه‌ روی سرویس گیم پس هم قرار خواهد گرفت.

 

برچسب ها: Avowed, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.