وقایع بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree همزمان با بازی اصلی رخ می‌دهند

وقایع بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree همزمان با بازی اصلی رخ می‌دهند

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 ماه و 25 روز پیش

پس از یک سال بی‌خبری، استودیو FromSoftware بالاخره با نمایش اولین تریلر گیم‌پلی بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree اطلاعات بیشتری از این بسته الحاقی بزرگ منتشر کرد. این بسته گسترش دهنده قرار است به برخی از «رازهای تاریک» سرزمین‌های میانی بپردازد و با وجود امیدواری‌ طرفداران به ارتباط مستقیم داستان بازی Elden Ring با داستان بسته گسترش دهنده، کارگردان بازی اعلام کرد که پایان بازی  Shadow of the Erdtree هیچ تاثیری روی بازی اصلی نخواهد گذاشت (و بالعکس).

 

 

هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، کارگردان بازی Elden Ring، در مصاحبه با رسانه فامیتسو تایید کرد که «خط زمانی بسته گسترش دهنده با داستان بازی اصلی همزمان است و در گذشته دور یا آینده جریان ندارد.» علاوه بر این، میازاکی اعلام کرد که بازیکنان برای تجربه این بسته باید Starscourge Radahn و Mohg, Lord of Blood را در بازی Elden Ring شکست داده باشند. بازوی پژمرده‌ای که از پیله بیرون زده، راه ورود به سرزمین سایه (Land of Shadow) است. پیش از این هم بازیکنان تصور می‌کردند که این بازو متعلق به میکلا (Miquella)، برادر دوقلوی مالنیا، است.

میازاکی اطلاعات بیشتری هم از اسلحه جدید این بسته گسترش دهنده ارائه کرد.


«اول از همه، باید بگویم که سلاح‌های نسبتا سلطنتی به گیم‌پلی اضافه کرده‌ایم. یکی از آن‌ها دایتو (Daito)، شمشیر بلند ژاپنی است، اما قصد داریم سلاح‌هایی جدید و متمایز از قبلی‌ها هم معرفی کنیم.
برای مثال، یک سبک مبارزه جدید که یادآور حرکات راهبان است، یا یک سپر دوئل که ویژگی‌های دفاعی و هجومی را باهم ترکیب می‌کند، از چیزهای جدیدی هستند که در بسته الحاقی وجود دارند. البته خنجرهای پرتابی و دیگر سلاح‌های دوربرد هم در بازی وجود دارند. فکر می‌کنم که حتی اگر تمام اسلحه بازی اصلی را در دست گرفته باشید، از سلاح‌های جدید این بسته الحاقی لذت خواهید برد.»


بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree هشت سلاح جدید و بیش از 10 باس‌فایت جدید ارائه خواهد کرد. این بازی در تاریخ 21 ژوئن (یک تیر 1403) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها: Elden Ring: Shadow of the Erdtree, Elden Ring
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.