بخش چند نفره بازی Gran Turismo 7 از قابلیت میان نسلی بهره می‌برد

بخش چند نفره بازی Gran Turismo 7 از قابلیت میان نسلی بهره می‌برد

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 2 ماه و 16 روز پیش

پس از منتشر شدن خبر نیاز به انلاین بودن برای تجربه بازیGran Turismo 7، طراح این بازی، کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi) جزئیات مختلف دیگری را در گفتگو‌های اخیر، منتشر کرد. برای مثال،‌ مدل آسیب دیدن موجود در بازی Gran Turismo 7 درواقع همان مدل موجود در بازی Gran Turismo Sport است. در گفتگو با Eurogamer، یامائوچی گقت :« در واقع همانند بازی Gran Turismo Sport است با این تفاوت که نحوه اجرای آن در مقایسه، بهتر شده است.»

 

بخش چند نفره بازی Grand Turismo 7 از قابلیت میان نسلی بهره می‌برد

 

همچنین یامائوچی برابر بودن ویژگی‌های موجود در نسخه‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 این بازی را، تایید کرد که شامل آب‌ و ‌هوا و زمان پویا خواهد بود، اما کیفیتی که تجربه می‌کنید متفاوت خواهد بود. خبر خوب این است که شما می‌توانید با قابلیت میان نسلی از پلتفرم‌های مختلف با یکدیگر بازی کنید. درباره VR،‌ یامائوچی گفت :« درباره پلی استیشن VR، ما در وضعیتی هستیم که هنوز نمی‌توان در‌مورد آن صحبت کرد. شاید در آینده با نسل بعدی این سخت‌افزار پیاده‌سازی شود. فقط می‌توان منتظر ماند و نظاره کرد. 

 

درباره اینکه چه مدت این دنباله در دست ساخت بوده است، یامائوچی گفت :«ساخت این بازی دقیقا بعد اتمام ساخت بازی Gran Turismo Sport در حدود اواخر سال ۲۰۱۷ آغاز شد.» با توجه به آن، در اوایل ژانویه سال ۲۰۱۸ با یامائوچی درباره عنوان آینده این سری گفتگو شد، درباره پیاده‌سازی ویژگی‌های دوال سنس گفت :«چیزهایی شبیه به استفاده از تریگر‌های تطبیق پذیر برای بازسازی لرزش در حین استفاده از ترمز‌های ABS و چیز‌هایی شبیه به آن‌ها در بازی گنجانده شده‌اند.»

 

او در ادامه گفت :« چیزی که برای من اهمیت بیش‌تری دارد کنترل دقیقی است که این کنترلر جدید فراهم کرده. در گذشته چیز‌هایی وجود داشت که فقط با کنترلر شبیه‌ساز فرمان ماشین، میتوانستید انجام دهید. اما حال شما می‌توانید هرکاری که فرمان انجام‌ می‌دادید را با کنترلر دوال سنس انجام دهید.»

 

بازی Gran Turismo 7 در ۴ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) منتشر می‌شود.
 

برچسب ها: Gran Turismo 7
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.