اطلاعات جدیدی از بازی Gran Turismo 7 منتشر شد

اطلاعات جدیدی از بازی Gran Turismo 7 منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
11 ماه و 17 روز پیش

کمتر از سه ماه تا انتشار بازی Gran Turismo 7 باقی مانده و استودیو Polyphony هم‌چنان به انتشار اطلاعات جدید از این عنوان ادامه می‌دهد. به تازگی یک بروشور تبلیغاتی از این عنوان در ژاپن منتشر شده که اطلاعات جالبی از تعداد ماشین‌ها و پیست‌های مسابقه آن ارائه می‌دهد.


بر اساس اطلاعات درج شده در این بروشور، بازی Gran Turismo 7 بیش از 90 پیست مسابقه با آب و هوا و مناظر واقع‌گرایانه خواهد داشت. این پیست‌ها شامل مسیرهای واقعی مانند له‌مان و نورنبرگ می‌شوند. البته تعدادی از این پیست‌ها، مانند پیست Deep Forest توسط استودیو Polyphony ساخته شدند و در دنیای واقعی وجود ندارند.


علاوه بر این، قرار است بیش از 420 ماشین با حداکثر جزئیات در بازی شبیه سازی شوند. بیشتر از 300 دستگاه از این ماشین‌ها پس از سال 2011 ساخته شده‌اند و بقیه شامل چند ماشین تاریخی و حتی ماشین‌های ژاپنی دهه 80 و 90 میلادی می‌شوند.


در ادامه به اطلاعات جالبی از گاراژ بازیکن می‌رسیم. بازیکنان می‌توانند بیش از 1000 ماشین را در گاراژ خود داشته باشند. این ماشین‌ها توسط «بهترین سیستم تیونینگ تاریخ سری بازی Gran Turismo»، که قطعات ساخته شده توسط بیش از 60 برند بزرگ در صنعت خودروسازی برای آن شبیه سازی شده‌اند، قابل شخصی سازی خواهند بود. این قطعات برای بخش های مختلفی مانند موتور، تایر، ترمز، سیستم تعلیق، سوپرشارژر، توربوشارژر، کاهش وزن خودرو، افزایش استحکام خودرو و بخش‌های مختلف دیگر در دسترس خواهند بود. بیش از 130 فرمان و 600 قطعه برای بهبود آیرودینامیک ماشین‌ها هم در بازی وجود خواهند داشت. 


در این بروشور حتی به قابلیت عکس‌برداری در بازی هم اشاره شده است. Photo Mode بازی Gran Turismo 7 بیش از 2500 منظره مختلف در 40 کشور خواهد داشت که می‌توانید آزادانه از آن‌ها برای عکس‌برداری از ماشین خود استفاده کنید.

بازی Gran Turismo 7 در تاریخ چهار مارچ 2022 (13 اسفند 1400) برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.


 

برچسب ها: Gran Turismo 7, پلی استیشن 5, پلی استیشن 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.