بازی Gran Turismo 7 سیستم شخصی‌سازی‌ منحصر به فردی خواهد داشت + تریلر

بازی Gran Turismo 7 سیستم شخصی‌سازی‌ منحصر به فردی خواهد داشت + تریلر

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
1 سال و 22 روز پیش

بازی Gran Turismo 7 جدید‌ترین عنوان از سری Gran Turismo به حساب می‌‌آید که قرار است پس از چندین سال غیبت، دوباره این سری محبوب را به اوج خود بازگرداند. بدون شک برای انجام این کار، سازندگان بازی Gran Turismo 7 در استودیو Polyphony Digital باید بتوانند هرآنچه مختص به این سری محبوب بوده است را دوباره بازگردانند و اینبار نسخه‌ای بهتر از آن را به بازیکنان ارائه دهند. حتی شاید در برخی موارد عناصری به بازی اضافه کنند که بتواند آن را به رقیبی قدرتمند برای بازی Forza تبدیل کند.

 

خوشبختانه تا به اینجای کار می‌دانیم که بازی Gran Turismo 7 عناصر خاص بسیاری دارد و قصد دارد روی این عناصر تمرکز ویژه‌ای داشته باشد چرا که به نظر می‌رسد قابلیت‌های شخصی سازی و ارتقای قدرت خودرو‌ها در این عنوان بسیار پیچیده و جذاب باشد.

 

کازونوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi) خالق سری Gran Turismo در رابطه با این قابلیت‌ها صحبت‌هایی منتشر کرده است و به این مسئله اشاره کرده که راه‌‌ها و روش‌های گوناگونی برای ارتقا و شخصی سازی ماشین‌ها در بازی Gran Turismo 7 وجود خواهد داشت.

بازی Gran Turismo 7 سیستم شخصی‌سازی‌ منحصر به فردی خواهد داشت + تریلر

یکی از اصلی‌ترین راه‌های شخصی‌سازی خودرو‌ها در بازی Gran Turismo 7، تیونینگ کردن آن‌هاست. با توجه به ویدیویی که اخیرا از سیستم شخصی سازی بازی منتشر شده است، قطعات خودرو‌ها آنقدر زیاد خواهند بود که باید در دسته‌بندی‌های متفاوت به دنبال آن‌ها بگردید و هرکدام را که دوست داشتید روی ماشین‌تان سوار کنید. از جمله قطعاتی که می‌توانید در بخش تیونینگ بازی Gran Turismo 7 رویت کنید، فیلتر‌‌های هوا، کم‌کننده صدای اگزوز، مدل‌های گوناگون تایر، رینگ‌ها، ابزار مربوط به سیستم تعلیق و بسیاری از قطعات دیگر خواهد بود.

 

اینطور که پیداست نصب این قطعات ممکن است موجب بروز برخی مشکلات شود و اینکه کدام قطعه برای ماشینتان مناسب است را باید در طی زمان و کسب تجربه، متوجه شوید.

 

در هر حال با توجه به صحبت‌های خالق بازی می‌دانیم که این عنوان از بیشترین قطعات جانبی مخصوص به شخصی سازی خودرو‌‌ها برخوردار است که در این میان، بازی Gran Turismo 7 را به برترین‌ عنوان در سری Gran Turismo تبدیل می‌کند. همچنین بهتر است یادآوری کنیم که این عنوان از 400 خودرو متفاوت بهره خواهد برد که هرکدام از آن‌ها قابلیت تیونینگ و شخصی سازی خواهند داشت.

 

 

 

با توجه به اینکه آخرین عنوان از سری بازی Gran Turismo چندان باب میل طرفداران نبود، می‌توانیم امیدواری باشیم که بازی Gran Turismo 7 با بازگشت به ریشه‌ها و پرداخت به عناصر اصلی سری بتواند برای بار دیگر، پس از سال‌ها طرفدارانش را ذوق زده کند.

 

بازی Gran Turismo 7 در تاریخ 4 مارچ 2022 (13 اسفند ماه) برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با قابلیت شخصی سازی در بازی Gran Turismo 7 چیست؟ برای دنبال کردن اخبار مربوط به این عنوان با ما همراه باشید.

برچسب ها: Gran Turismo 7, Gran Turismo
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.