راهنمای کسب درآمد سریع در بازی Hogwarts Legacy

راهنمای کسب درآمد سریع در بازی Hogwarts Legacy

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 3 ماه و 11 روز پیش

ر بازی Hogwarts Legacy هم مانند دیگر بازی‌های نقش آفرینی هیچوقت پول کافی برای خرج کردن ندارید. از همان ابتدای بازی، با لیست بلند بالای لباس‌ها، معجون‌ها، دستور پخت و مواد اولیه مواجه می‌شوید و مشخصا پول کافی برای تهیه آن‌ها را ندارید. علاوه بر این، برای پیشرفت در داستان هم مجبور به خرج کردن چندهزار سکه برای آپگرید و آیتم‌های مخصوص خواهید شد.
از طرفی، این بازی اجازه درآمد راحت و بدون دردسر را به شما نمی‌دهد. حتی مواد اولیه و آیتم‌ها را هم نمی‌توان در مقادیر زیاد فروخت. تنها چیز‌هایی که می‌توانید بفروشید تجهیزاتتان هستند که فقط می‌توانید تعداد محدودی از آن‌ها را همراه داشته باشید. برای درآمد سریع در بازی Hogwarts Legacy باید بهره‌وری بالایی داشته باشید و این راهنما به شما کمک خواهد کرد تا به هدفتان برسید.

 

راه‌های مختلف کسب درآمد

فارم کردن در ابتدای بازی تفاوت زیادی با اواخر بازی دارد. در مجموع سه راه مختلف برای فارم کردن در بازی Hogwarts Legacy وجود دارد که دو راه اول به‌خوبی در فاز ابتدایی بازی جواب می‌دهند.  در ادامه این سه راه را مرور می‌کنیم.

 

فروش تجهیزات

در این بازی فقط ۲۰ جای خالی برای تجهیزات‌ دارید، پس دلیلی ندارد که بعد از پیدا کردن تجهیزات قدرتمند و جدید، آیتم‌های قدیمی را نگه دارید. اگرچه از بین بردن تجهیزات قدیمی می‌تواند در وقتتان صرفه‌جویی کند، اما باید به فروش تجهیزات قدیمی عادت کنید. این تجهیزات معمولا بین ۹۰ تا ۱۶۰ سکه به‌فروش می‌روند. اگرچه این مبلغ چندان دندان‌گیر نیست، اما می‌تواند در اولین ساعات بازی پول مورد نیازتان را فراهم کند.

 

صندوق‌های چشمی

 

 

باز کردن این صندوق‌ها یکی از راه‌های آسان و سریع برای پولدار شدن در بازی است. البته هر صندوق را فقط می‌توان یک‌بار باز کرد و راهی برای فارم کردن چندباره آن‌ها وجود ندارد. از طرف دیگر، برای باز کردن این صندوق‌ها نباید توسط آن‌ها دیده شوید و اگر اسپل جادویی مناسب را روی آن‌ها استفاده نکنید، باز کردنشان غیرممکن می‌شود. خوشبختانه اسپل Disillusionment که برای باز کردن این صندوق‌ها ضروری است را در اولین مراحل داستانی بازی یاد می‌گیرید و بعد از آن مشکلی برای باز کردن صندوق‌های چشمی نخواهید داشت. بعد از یاد گرفتن اسپل باز کردن قفل‌ها، می‌توانید وارد تمام خانه‌های هاگزمید شوید و صندوق‌ها را باز کنید. بهتر است باز هم خاطرنشان کنیم که این صندوق‌ها تنها یک‌بار باز می‌شوند و بعد از آن دوباره قابل لوت کردن نخواهند بود.

 

شکار موجودات جادویی

 

 

سومین راه فارم کردن در بازی Hogwarts Legacy که بهترین آن‌ها محسوب می‌شود، شکار موجودات جادویی و فروش آن‌ها است. تمام موجودات جادویی با قیمت ۱۲۰ سکه به‌فروش می‌روند و هیچ ارتباطی میان قیمت فروش و شدت کمیابی آن‌ها وجود ندارد. به همین دلیل بهتر است وقت خود را صرف پیدا کردن موجودات کمیاب نکنید.
آسان‌ترین موجود قابل فارم بازی، پافسکین (Puffskeins) نام دارد. شکار آن‌ها کار چندان سختی نیست و لانه‌هایشان هم در نزدیکی هاگزمید (Hogsmeade) پیدا می‌شود. یکی از لانه‌های آن‌ها در جریان مرحله Nab-Sack به‌صورت خودکار روی نقشه شما علامت‌گذاری می‌شود و مشکلی برای پیدا کردنشان نخواهید داشت. در هر شکار می‌توانید تا ۱۰ پافسکین را از هر لانه شکار کنید و از هر لانه حدود ۱۲۰۰ سکه به‌ جیب بزنید.
اگر می‌خواهید شکار پافسکین را به‌عنوان منبع درآمد اصلی خود داشته باشید، حتما اسپل Levioso را ارتقا دهید تا بتوانید چند موجود جادویی را باهم بیهوش کنید. شکار پافسکین‌ها یا هر موجود جادویی کوچک دیگر با این اسپل جادویی بسیار راحت‌تر خواهد شد.
بعد از این‌که لانه پافسکین‌ها را پاکسازی کردید، باید آن‌ها را ترک کنید و سه روز برای اسپاون دوباره آن‌ها منتظر بمانید.

درنهایت یک راه دیگر هم برای کسب پول بیشتر در بازی وجود دارد. می‌توانید بعد از تکمیل یک مرحله، به‌خاطر دردسری که تحمل کردید از NPCها درخواست سکه بیشتری کنید. هرگز در انتخاب این دیالوگ تردید نکنید زیرا انتخاب کردن یا نکردن آن تاثیری روی روند داستان نمی‌گذارد و جریمه‌ای هم برای درخواست پول بیشتر درنظر گرفته نشده است.

برچسب ها: Hogwarts Legacy
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.