شخصیت لنس ردیک احتمالا نقش بزرگی در داستان قسمت سوم بازی Horizon خواهد داشت

شخصیت لنس ردیک احتمالا نقش بزرگی در داستان قسمت سوم بازی Horizon خواهد داشت

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
10 ماه و 9 روز پیش

این مطلب داستان بازی Horizon Forbidden West و بازی Horizon Forbidden West: Burning Shores را لو می‌دهد. اگر هنوز این عناوین را تجربه نکرده‌اید، از خواندن ادامه متن بپرهیزید.

در انتهای بخش داستانی بازی Horizon Forbidden West: Burning Shores مشخص شد که سازندگان روی شخصیت سایلنس (Sylens) حساب زیادی باز کرده‌اند و احتمالا او یکی از شخصیت‌های اصلی داستان قسمت سوم خواهد بود.
در این محتوای دانلودی که هفته گذشته منتشر شد، ایلوی (Aloy) به خرابه‌های لس آنجلس سفر می‌کند تا اطلاعاتی از نژاد باستانی به‌دست بیاورد. وقتی بعد از تکمیل این خط داستانی کوتاه به بیس برگردید، سایلنس در مرحله پایانی اشاره می‌کند که در اطلاعات کسب شده توسط ایلوی یک سرنخ جدید پیدا کرده و ممکن است این سرنخ آن‌ها را به سلاح قدرتمندی که بتواند نمسیس (Nemesis) را شکست دهد برساند. در ادامه، سایلنس می‌گوید که باید این تکنولوژی را پیدا کند اما بدون کمک ایلوی نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

 


۱۰ نکته بسیار مهم در مورد محتوای دانلودی Burning Shores بازی Horizon Forbidden West

 

وب‌سایت VGC در سال ۲۰۲۰ گزارش داد که استودیو Guerrilla قصد ساخت سه بازی از این مجموعه را دارد. با وجود این‌که قسمت سوم بازی Horizon هنوز معرفی نشده، پایان بازی Horizon Forbidden West و البته محتوای دانلودی Burning Shores مشخصا داستان قسمت سوم این مجموعه را پایه‌ریزی می‌کنند.
با این حال، به‌خاطر مرگ ناگهانی لنس ردیک (Lance Reddick)، مشخص نیست که داستان این مجموعه چه تغییری نسبت به برنامه‌های قبلی سازندگان خواهد کرد. ردیک در تمام عناوین این مجموعه نقش سایلنس را ایفا کرده و به‌نظر می‌رسد که قرار بوده نقش بزرگی در داستان قسمت سوم ایفا کند.
البته ممکن است ردیک دیالوگ‌های بیشتری در استودیو Guerrilla ضبط کرده باشد که بتواند در قسمت سوم هم استفاده شود. این اتفاق در استودیو Bungie هم رخ داد و سازندگان اعلام کردند که ردیک دیالوگ‌های بیشتری برای محتوای آینده مربوط به فرمانده زاوالا (Zavala) ضبط کرده است.

برچسب ها: Horizon: Forbidden West, Horizon
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.