ممکن بود شخصیت اصلی بازی Doom Eternal یک زن باشد

ممکن بود شخصیت اصلی بازی Doom Eternal یک زن باشد

هوگو مارتین (Hugo Martin) کارگردان بازی Doom Eternal به تازگی از احتمال حضور یک پروتاگونیست زن در عناوین فرنچایز Doom خبر داده است.

 

هنگامی که در جریان استریم اخیر هوگو مارتین در سرویس Twitch، از او سوال شد که؛ آیا او تا به حال به استفاده از یک پروتاگونیست زن فکر کرده است؟ مارتین اعلام کرد که این موضوع همواره جزئی از افکار ابتداییاش برای ساخت بازی Doom Eternal بوده، اما از آنجا که قرار گیری یک پروتاگونیست زن در یک بازی صرفا نیازمند تغییر اسکین شخصیت بازی نیست و میبایست مکانیزمهای مختلفی نیز از سیستم گیم پلی بازی تغییر کنند، در بازی Doom Eternal از یک شخصیت مونث استفاده نشده است!

 

«من در مورد این موضوع بسیار فکر کردهام. فکر میکنم که اگر تصمیم به استفاده از یک پروتاگونیست زن میگرفتیم، خواهان این بودم که شخصیتی کاملا مرگبار را خلق کنیم. فکر میکنم که این موضوع و میزان تاثیر گذاری آن روی چگونگی فرآیند کشتن دشمنان و سلاحهایی که می‌بایست برای بازی طراحی میکردیم، به شدت جالب است. مشخصا سبک مبارزات این شخصیت نیز همراه با عصبانیت و پرخاشگری میبود، اما مدلی کاملا خاص از پرخاشگری یک شخصیت نمایش داده میشد. من افکار مختلفی را در مورد استفاده از یک پروتاگونیست زن در سر داشتهام.»

 

 

هوگو مارتین در ادامه صحبتهایش افزود:

«هنگامیکه زمان طراحی سیستم گیم‌پلی یک عنوان اکشن فرا میرسد، شما در مورد این نکته فکر میکنید که برخلاف دیگر شخصیتها، یک پروتاگونیست زن چگونه خواهد بود؟ استفاده از چنین شخصیتی چگونه روی تمامی سیستم یک بازی ویدیویی تاثیر میگذارد؟ چه ویژگیهایی در این مسئله وجود دارد که میتواند سبب افزایش تاثیر گذاری تجربه یک عنوان شود؟ به عقیده من، مطمئنا استفاده از یک پروتاگونیست زن در قالب شخصیت اصلی بازی سرگرم کننده و جالب است!»

 

نظر شما در اینباره چیست؟ آیا با استفاده از یک شخصیت زن به عنوان پروتاگونیست اصلی بازیهای جدید فرنچایز Doom موافق هستید؟

برچسب ها: Doom Eternal
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.