قسمت بعدی بازی Battlefield بخش تک‌نفره داستانی خواهد داشت

قسمت بعدی بازی Battlefield بخش تک‌نفره داستانی خواهد داشت

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 8 ماه پیش

بازی Battlefield 2042 یک شکست تمام عیار برای کمپانی EA بود و با وجود آغاز فصل یک و برطرف شدن برخی از مشکلات این بازی، به‌نظر نمی‌رسد که این کمپانی قصد داشته باشد حمایت همه جانبه‌ای از این بازی بکند. بازی Battlefield 2042 قرار بود یک تجربه کاملا آنلاین را به طرفداران مجموعه ارائه کند، اما هرگز در حد انتظارات ظاهر نشد. به‌نظر می‌رسد که کمپانی EA فعلا قصد ادامه برنامه‌های خود برای ساخت بازی‌های تماما آنلاین این مجموعه را متوقف کند.

کمپانی EA هنوز به آینده بازی Battlefield 2042 امیدوار است

قسمت بعدی بازی Battlefield بخش تک‌نفره داستانی خواهد داشت


آگهی شغلی جدید کمپانی EA نشان می‌دهد که این کمپانی قصد دارد تا بخش تک‌نفره داستانی را دوباره به این مجموعه بازگرداند و به‌دنبال استخدام یک کارگردان برای بخش تک‌نفره قسمت بعدی بازی Battlefield است. این کمپانی قصد دارد تا یک کارگردان طراح را به استودیو سیاتل خود اضافه کند. این استودیو تازه تاسیس توسط مارکوس لتو (Marcus Lehto)، یکی از خالقین بازی Halo، مدیریت می‌شود. لتو در سال 2021 با هدف گسترش بخش داستانی سری بازی Battlefield به کمپانی EA ملحق شد.


کمپانی EA قصد دارد یک فرد باتجربه را به این استودیو اضافه کند و فرد مورد نظر باید حداقل 10 سال در مقام کارگردان یا دیگر مقام‌های ارشد تجربه داشته باشد.
بازی Battlefield 2042 هم‌اکنون برای کامپیوتر، پلی اسیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس است. 

 

برچسب ها: Battlefield 2042, Battlefield
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.