کمپانی EA هنوز به آینده بازی Battlefield 2042 امیدوار است

کمپانی EA هنوز به آینده بازی Battlefield 2042 امیدوار است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 16 روز پیش

این‌که بازی Battlefield 2042 یک شکست تمام عیار برای کمپانی EA بوده بر کسی پوشیده نیست. مشکلات این بازی بسیار بیشتر از چند باگ در هنگام عرضه بودند و با توجه به وضعیت حال حاضر آن، بعید به‌نظر می‌رسد که استودیو DICE بتواند دوباره بازیکنان را به بازگشت به این عنوان ترغیب کند. تعداد بازیکنان همزمان این بازی روی استیم در ماه اول عرضه حدود 100 هزار نفر بود، اما حالا به زحمت به دو هزار نفر می‌رسد و این وضعیت حدود چهار ماه است که بدون تغییر خاصی ادامه دارد.

 


با این وجود، رئیس کمپانی EA همچنان به بازی Battlefield 2042 امید دارد و اعتقاد دارد که وضعیت این بازی در آینده بهتر خواهد شد. اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، در کنفرانس مالی اخیر کمپانی EA، نظرات جالبی درباره بازی Battlefield 2042 بیان کرد. وی در پاسخ به این سؤال که چرا آخرین آپدیت بازی Battlefield 2042 هیچ تاثیری روی بازگشت بازیکنان نگذاشته، گفت:
«ما همچنان سرمایه گذاری بلندمدتی روی بازی داریم. این مجموعه یکی از بزرگترین فرنچایزهای صنعت ویدیوگیم است و توسط یکی از بهترین تیم‌های بازی‌سازی حال حاضر توسعه داده شده است. انتظارات ما از این بالاتر خواهد رفت و این بازی یکی از مهم‌ترین ارکان سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت ما در سال‌های آتی خواهد بود.»


با توجه به سخنان ویلسون، کمپانی EA هنوز هم اعتقاد دارد که بازی Battlefield 2042 می‌تواند تعداد بازیکنانش را افزایش دهد و در سال‌های آینده به یک عنوان درآمدزا تبدیل شود. 


پس از گذشت شش ماه از انتشار بازی Battlefield 2042، این بازی همچنان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند و سازندگان تمام برنامه‌های قبلی برای انتشار محتویات فصلی این عنوان را عقب انداخته‌اند. فصل یک این بازی که قرار بود در فاصله کمی بعد از انتشار آن در دسترس قرار بگیرد، هنوز منتشر نشده و تا تاریخ نامشخصی در تابستان پیش‌رو به‌ تعویق افتاده است.

 

 
برچسب ها: Battlefield 2042
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.