تریلر گیم‌پلی بازی Perfect Dark و بازی State of Decay 3 تا 18 ماه آینده منتشر می‌شود

تریلر گیم‌پلی بازی Perfect Dark و بازی State of Decay 3 تا 18 ماه آینده منتشر می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
11 ماه و 13 روز پیش

کمپانی مایکروسافت بالاخره در رویداد ایکس باکس اطلاعات جدیدی از عناوینی که سال‌ها پیش معرفی شده و در تمام این مدت کاملا ساکت بودند ارائه کرد. بازی Fable و بازی Avowed برخی از این عناوین بودند که با تریلرهای جدیدی که در موتور بازی ضبط شده بود به این رویداد آمدند.


البته تعداد بازی‌هایی که ایکس باکس در سال‌های اخیر معرفی کرده بسیار بیشتر از این‌هاست. هنوز پروژه‌های بیشتری از استودیوهای داخلی ایکس باکس وجود دارند که پس از معرفی کاملا در سکوت خبری به‌سر می‌برند و حتی مشخص نیست که تریلر گیم‌پلی آن‌ها در چه زمانی منتشر خواهد شد.

 

اگرچه هنوز اطلاعی از زمان نمایش دوباره این بازی‌ها نداریم، اما مت بوتی در مصاحبه با Giant Bomb اعلام کرد که بازی Perfect Dark و بازی State of Decay 3 احتمالا تا یک سال و نیم آینده آماده نمایش گیم‌پلی خواهند بود.
 

«قبلا هم چنین چیزی گفته بودم. بازی‌های زیادی مانند Fable وجود دارند که وقتی از سازندگانشان می‌پرسم که چرا بخش‌های بیشتری از بازی را نمایش نمی‌دهید، به دلایل مختلف مخالفت می‌کنند.»
 

او در ادامه اضافه می‌کند که‌ نسخه‌های اولیه بازی State of Decay 3 و بازی Perfect Dark را در استودیوهای The Initiative و Undead Labs مشاهده کرده و امیدوار است که آن‌ها برای نمایش تریلر گیم‌پلی در 18 ماه آینده آماده شوند.
 

«حالا استاندارد همین است. باید با تریلر گیم‌پلی بازی را نمایش دهیم و به‌طور مفصل به آن بپردازیم.»
 

بازی Perfect Dark که توسط استودیو The Initiative توسعه داده می‌شود، در سال 2020 با یک تریلر CG معرفی شده بود. باوجود این‌که در سال‌های اخیر شایعات زیادی درباره مشکلات روند توسعه این بازی منتشر شده بودند، استودیو Crystal Dynamics که در توسعه این بازی به استودیو The Initiative کمک می‌کند اطمینان داد روند توسعه بازی Perfect Dark به‌خوبی پیش‌ می‌رود. این استودیو اخیرا اعلام کرده بود که خریداری توسط کمپانی Embracer Group هیچ تاثیری روی توسعه بازی Perfect Dark نگذاشته است.
 

از طرف دیگر، بازی State of Decay 3 هم چند ماه پیش از بازی Perfect Dark با یک تریلر CG معرفی شده بود. استودیو Undead Labs در زمان معرفی این بازی اعلام کرده بود که قسمت سوم مجموعه هنوز در فاز پیش تولید است. سال گذشته هم مشخص شد که استودیو The Coalition که سابقه ساخت چندین عنوان از مجموعه Gears of War را در کارنامه دارد، در توسعه بازی State of Decay 3 با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 به استودیو Undead Labs کمک می‌کند.
 

هنوز مشخص نیست که تریلر گیم‌پلی این دو بازی یا دیگر عناوینی که سال‌ها از معرفی‌شان می‌گذرد در چه رویدادی نمایش داده خواهد شد. احتمال این‌که کمپانی مایکروسافت این بازی‌ها را برای نمایش در رویداد سال آینده ایکس باکس نگه دارد بسیار بالاست، اما با برگزاری رویدادهای بزرگ دیگری مانند The Game Awards، Gamescom و دیگر استریم‌های خود این کمپانی، فرصت‌های زیادی برای نمایش این تریلرها وجود دارد.
 

برچسب ها: Perfect Dark, State of Decay 3, ایکس باکس سری ایکس
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.