فیل اسپنسر می‌خواهد بازی Starfield پرطرفدارترین عنوان تاد هاوارد باشد

فیل اسپنسر می‌خواهد بازی Starfield پرطرفدارترین عنوان تاد هاوارد باشد

کسری باطبی کسری باطبی
2 سال و 3 ماه و 8 روز پیش

فیل اسپنسر (Phil Spencerرئیس بخش گیمینگ مایکروسافت اخیراَ در مصاحبه‌ای با Axios، از میل خود برای تبدیل کردن بازی Starfield به یکی از عناوینی که بیشترین تعداد بازیکن را بین دیگر آثار استودیو Bethesda دارد، گفت. در طی این مصاحبه، فیل اسپنسر همچنین درمورد برخی از برنامه‌های آینده معطوف به معامله اخیر کمپانی Activision Blizzard صحبت کرد.

فیل اسپنسر در شروع مصاحبه به این موضوع اشاره کرد که بازی Halo Infinite و بازی Forza Horizon 5 که از روز انتشار در سرویس گیم پس در دسترس بوده‌اند، تعداد انبوهی از بازیکنان را داشته‌اند. او می‌خواهد که بازی Starfield هم دنباله‌رو این دو اثر باشد و در همین راستا به پرطرفدارترین عنوان ساخته شده توسط تاد هاورد (Todd Howard) تا به اینجا تبدیل شود.

اسپنسر همچنین گفت: «من آمار بجا مانده از بازی Forza Horizon 5 و بازی Infinite Halo را دوست دارم... من از اینکه می‌‎بینم چه تعداد بیشتری از افراد بازی Psychonauts 2 را در مقایسه با بازی Psychonauts 1 تجربه کرده‌اند، لذت می‌برم. پس وقتی من به تیم‌ها نگاه می‌کنم و وقتی که با تاد هاوارد در مورد بازی Starfield صحبت می‌کنم، بحث معمولا اینه که: چطوری مطمئن بشیم این بازی پرطرفدارترین اثر تاد هاوارد خواهد شد؟ بازی Halo Infinite و بازی Forza Horizon 5 پرطرفدارترین عناوین حال‌حاضر سری‌هایشان هستند، چون ما این عناوین رو بر روی سیستم‌های بیشتری می‌بینیم و چون اون‌هارو به کمک سرویس گیم پس برای سیستم‌های بیشتری فراهم کرده‌ایم».

 

در ادامه اسپنسر بیان کرد که چگونه اضافه کردن عناوین کمپانی Activision Blizzard به سرویس گیم پس می‌تواند به دیده شدن و بیش‌از پیش محبوب‌ شدن عناوین بزرگ این کمپانی همچون سری Call of Duty و World of Warcraft کمک کند؛ از آنجا که تعداد بیشتری از افراد قادر به تجربه این عناوین خواهند بود. این اتفاق احتمالاً تا تابستان 2023 عملی می‌شود.

 

فیل اسپنسر همچنین گفت: «میخواهم تا پنج سال آینده افراد بیشتری به تجربه بازی‌ WoW، بازی Call of Duty و بازی Candy Crush نسبت به امروز بپردازن؛ چون ما این عناوین رو دستیابی پذیرتر از گذشته کرده‌ایم»

 

بازی Starfield قرار است آیپی جدیدی از استودیو Bethesda بعد از 25 سال باشد و طبیعتاً توقعات از این عنوان بالاست. تا به اینجای کار نمایش خاص و شایسته‌ای از گیم‌پلی این عنوان مشاهده نشده، ولی با توجه به اینکه این استودیو به خوبی از انتشار بازی در تاریخ مقرر 11 نوامبر 2022 مطمئن است، به احتمال بالا در ماه‌های آتی خبرهای بیشتری از این بازی خواهیم شنید.

برچسب ها: گیم پس, Halo Infinite, بازی Starfield
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.