بازی Skull and Bones در کشور برزیل رده بندی سنی شد

بازی Skull and Bones در کشور برزیل رده بندی سنی شد

آرین صفری آرین صفری
12 روز پیش

آیا بازی Skull and Bones عنوانی کاملا فراموش شده است؟ یا بالاخره یک روز منتشر می‌شود؟ برای سال‌ها، به‌نظر می‌رسید که کمپانی یوبی سافت این عنوان را کنار گذاشته است، اما به‌گفته آن‌ها، بازی پیش از ماه آوریل (فروردین یا اردیبهشت سال 1402) سال 2023 عرضه خواهد شد. حدود یک ماه پیش بود که رده بندی سنی این بازی در کشور کره جنوبی منتشر شد و اکنون رده بندی آن در جای دیگری نیز انجام شده است.

 

به زودی اطلاعات بیشتری از بازی Skull and Bones منتشر خواهد شد

بازی Skull and Bones در کشور برزیل رده بندی سنی شد

 

به گزارش Twisted Voxel، رده بندی سنی این بازی در کشور برزیل نیز انجام شده است. این خبر مهمی است؛ زیرا رده بندی سنی زمانی انجام می‌شود که بازی‌ها نسبتا به پایان پروسه ساخت و عرضه نزدیک می‌شوند. البته این رده سنی همچنین برخی اطلاعات جدید را نیز شامل می‌شود.

 

در این رده بندی ذکر شده که بازی Skull and Bones برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، گوگل استادیا و کامپیوتر عرضه خواهند شد. تا اکنون، این عرضه بازی برای کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر به‌صورت رسمی اعلام شده است. اگرچه این رده بندی سنی نشان می‌دهد که بازی قرار است برای گوگل استادیا نیز منتشر شود، هنوز مشخص نیست که آیا این بازی عنوانی بین نسلی خواهد بود یا خیر.

 

اخبار و بروزرسانی‌های رسمی بازی Skull and Bones بسیار اندک بوده‌اند، اما در چند ماه گذشته شاهد فعالیت‌هایی در این زمینه بوده‌ایم. در برنامه Insider Program بازی که در اوایل سال جاری آغاز شد، یوبی سافت یک کلیپ گیمپلی جدید مختصری از این عنوان ماجراجویی دزدان دریایی به اشتراک گذاشت. افشاگران اطلاعات زیادی مانند فیلم‌های گیم‌پلی آلفا و فقدان احتمالی PvP در بازی را فاش کردند.

 

 
برچسب ها: Skull and Bones
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.