شایعه: سازندگان بازی Skull and Bones امیدی به موفقیت این عنوان ندارند

شایعه: سازندگان بازی Skull and Bones امیدی به موفقیت این عنوان ندارند

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 9 روز پیش

چند سالی از معرفی بازی Skull and Bones توسط یوبی‌سافت می‌گذرد و فراز و نشیب‌های زیادی در پروسه ساخت بازی مشاهده کرده‌ایم. این عنوان که با حال و هوای کشتی‌رانی و دزدهای دریایی توسعه می‌یابد، اواخر همین سال میلادی عرضه خواهد شد، البته نه به این دلیل که بهینه‌سازی بازی خیلی خوب پیش رفته است و کار سازندگان با این عنوان تمام شده، بلکه گویا یوبی‌سافت قراردادی با دولت سنگاپور امضا کرده که بازی تا آخر سال ۲۰۲۲ عرضه شود!

یوبی‌سافت که اخیرا بازی Avatar: Frontiers of Pandora را تا سال میلادی ۲۰۲۳-۲۰۲۴ به تاخیر انداخت و دو بازی معرفی نشده را در کنار بازی Splinter Cell VR و بازی Ghost Recon Frontier کنسل کرد و احتمالا بازی Assassin’s Creed Rift را نیز به تعویق خواهد انداخت، حال با مشکل جدیدی رو به رو شده است. متاسفانه برخی از سازندگان بازی Skull and Bones در مصاحبه با کوتاکو، گفتند که امید چندانی به موفقیت بازی خود ندارند. آن‌ها در صحبت‌های خود اعلام کردند تجربه بازی چندان فراتر از گیم‌پلی‌ای که اخیرا دیدیم نخواهد رفت و در کلامی دیگر، سطح توقعات نباید بالاتر از تریلر برود.

 

 

این سازندگان در ادامه سخنان خود گفتند که هر یک از بخش‌های بازی با وجود منابع زیادی که وجود داشته، با کمبود عمق کافی مواجه هستند. با این اوصاف کار یوبی‌سافت برای فروش بازی به قیمت ۷۰ دلار روی پلی اسیتشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس بسیار سخت خواهد بود. حتی اگر این مورد را کنار بگذاریم، احتمالا گیم‌پلی بازی نیز با مشکلات متفاوتی رو به رو خواهد بود که می‌تواند باعث شود عرضه اولیه بازی به مشکل بخورد و تاثیر منفی روی محتوای بعد از عرضه نیز بگذارد.

بازی Skull and Bones در تاریخ هشت نوامبر برابر با ۱۷ آبان برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، رایانه‌های شخصی، گوگل استدیا، و لونای آمازون منتشر خواهد شد.

برچسب ها: بازی skull and Bones, یوبی‌سافت
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.