از بازی The Callisto Protocol تا چهار سال پشتیبانی خواهد شد

از بازی The Callisto Protocol تا چهار سال پشتیبانی خواهد شد

استودیو‌ استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) در مورد برنامه‌هایی که برای پشتیبانی از بازی The Callisto Protocol دارند، در طول مراسم ۲۰۲۲ Gamescom صحبت کرده است. مدیرفنی این استودیو یعنی مارک جیمز (Mark James) به این اشاره کرد که تا چهار سال پس از عرضه‌ی این بازی، نه تنها به ساخت بسته‌های الحاقی خواهند پرداخت بلکه به پشتیبانی از این بازی هم ادامه می‌دهند.

 

بسته‌های الحاقی بازی The Callisto Protocol جهان بازی را گسترش می‌دهد

مارك جيمز در ادامه صحبت‌های خود به این پرداخت که استرایکنگ دیستنس به بازی The Callisto Protocol به عنوان یک بازی full-service نگاه می‌کند. بازیThe Callisto Protocol یک عنوان تک‌نفره به شمار می‌رود اما استودیو استرایکینگ دیستنس دنیا این بازی را به طوری طراحی کرده است که آن را می‌توان با بسته‌های الحاقی یا شاید چند دنباله گسترش داد.  مارک جیمز به طور مستقیم به این اشاره کرد که تیم سازنده دوست دارد روی محتویاتی کار کند که متعاقبا بعد از عرضه‌ی بازی منتشر می‌شوند. البته که این محتویات می‌تواند از هر مدیومی باشد. سپس او در مورد برنامه‌هایی که تیم سازنده در مورد تبدیل کردن این بازی به یک فرانچایز دارد؛ صحبت کرد:

«ما دنیا این بازی را قابل گسترش ساخته‌ایم. ما دنیایی ساخته‌ایم که می‌تواند داستان‌های مختلفی تعریف کند و بنابراین ما می‌توانیم این داستان‌ها را در قالب بسته‌های الحاقی و یا محصولاتی دیگر تعرف بکنیم. ما دوست داریم به این بازی به عنوان یک فرانچایز نگاه کنیم. همه‌ی بازی‌سازان وقتی یک عنوان جدید خلق می‌کنند، دوست دارند که آن را به چشم یک فرانچایز نگاه کنند. خلق کردن یک بازی بسیار هزینه‌بر است؛ بنابراین ما همیشه می‌خواهیم تلاش کنیم و بیش‌ترین بهره را از آن ببریم.»

 

شایان ذکر است که این بازی همراه با یک Season Pass منتشر می‌شود اما محتوای آن هنوز فاش نشده است. همچنین این بازی با یک محتوای انحصاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن عرضه می‌شود. The Callisto Protocol در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۲۲ (۱۱ آذر ۱۴۰۱) برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

 
برچسب ها: The Callisto Protocol
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.