خرید موس پد Logitech G240 Mouse Pad

مدل کالا: Logitech
موجودی: به‌ زودی
-+
قیمت : 0 تومان

یک سوال در مورد این کالا بپرسید

مشخصات کلی

- اصطکاک متوسط

- مناسب برای بازی با dpi پایین

- بافت باریک و ظریف

- سازگاری بالا با سنسورهای لاجیتک

- پایه لاستیکیِ محکم و باثبات

- قابل جمع شدن برای حمل و نقل


اصطکاک متوسط - طراحی شده برای دست یابی به کنترل بهتر

زمانی که از حساسیت های پایین استفاده می­کنید، اصطکاک متوسط در سطح موس پَد  G240به سود شما خواهد بود، چرا که در آغاز و پایانِ هر حرکت سریع و ناگهانی که معمولا در حساسیت پایین اتفاق می افتد، این میزان اصطکاک موس را به خوبی کنترل می کند.


بافت بسیار محکم و عملکرد دقیق

طراحی ها و الگوهای سنگین و زبر برای موس پد می تواند روی سنسور موس عملکرد منفی بگذارد. G240 از یک بافت بسیار یک پارچه و محکم بهره می برد. این بافتِ یکنواخت باعث می شود که حرکت موس بسیار روان باشد و سنسور بتواند به دقت هر حرکت دست شما را به صفحه نمایش منتقل کند. استفاده از این پَد نسبت به اینکه موس را روی یک سطح پر از گرد و غبار یا میز خود بگذارید، کیفیت بازی کردن را به شدت ارتقا می دهد.


سازگاری بالا با سنسورهای لاجیتک

چه از سنسور لیزری استفاده کنید و چه از سنسور اپتیکال، G240 برای گیمرها دقت و کنترل بسیار بالایی را فراهم می کند. بافت پَد G240 با سنسورهای اختصاصی لاجیتک آزمایش شده و سازگاری و هماهنگیِ بسیار بالایی با موس های این کمپانی دارد.


پایه لاستیکیِ محکم و باثبات

سطحِ زیرینِ G240 دارای یک لایه لاستیکی با اصطکاک بسیار بالا است که به خوبی زیر سطح پارچه ایِ پَد محکم شده است. زمانی که موس پَد را روی میز قرار می دهید، کاملا ثابت و بی حرکت می ماند و مزاحم حرکت دادن موس نمی شود تا بتوانید با خیال راحت بازی کنید.

   

ساختار پارچه ایِ راحت

پَد G240 باریک است و تنها یک میلی متر ضخامت دارد و سطح آن نیز دارای جنس بسیار نرم و راحتی است. در نتیجه هنگامی که در حال کار با موس هستید و مچ شما ناخواسته روی لبه های پَد حرکت می کند، احساس خستگی و ناراحتی نخواهید کرد.

   

قابل جمع شدن برای حمل و نقل

با یک ساختار پارچه ای بسیار راحت، G240 به سادگی می تواند به حالت رول در آمده و زمانی که قصد دارید از آن استفاده کنید، مانند اول دوباره روی میز شما تخت شود. در نتیجه برای حمل و نقل پَد و بردن آن به مسابقات راحت خواهید بود.

برچسب ها : Mouse Pad Logitech PC Gaming

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.
کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.