شخصیت Aloy به بازی Fortnite اضافه می شود

شخصیت Aloy به بازی Fortnite اضافه می شود

سیاوش اسدی سیاوش اسدی
3 سال و 1 ماه و 5 روز پیش

الوی (Aloy)، پروتاگونیست دوست‌داشتنی بازی Horizon Zero Dawn به مجموعه Gaming Legends بازی Fortnite اضافه می‌شود. همراه با آن یک تورنومنت جدید و یک حالت جدید به بازی اضافه می‌شود.

علاوه بر لباس شخصیت الوی، ابزارهای مخصوص او نیز از تاریخ ۲۶ فروردین (۱۵ آوریل) از طریق Item Shop در دسترس خواهند بود. این آیتم‌ها شامل Blaze Canister Back Bling، Glinthawk Glider و Spear Pickaxe خواهند بود. با استفاده از ایموت (Emote) جدید Heart-rizon شما می‌توانید از قابلیت Focus استفاده کنید. همچنین از Shield-Weaver Wrap که از زره Shield Weaver بازی Horzion Zero Dawn الهام گرفته شده است، می‌توانید به عنوان پوششی روی آیتم‌های خود استفاده کنید.

لازم به ذکر است که تمامی آیتم‌های باندل Horizon Zero Dawn به جز تصویر لودینگ Aloy the Skywatcher صورت جداگانه در دسترس خواهند بود. همچنین افرادی که این لباس جدید را روی پلی استیشن 5 خود خریداری کنند، استایل Ice Hunter Aloy Style را که از لباس Banuk Ice Hunter در بازی Horizon Zero Dawn الهام گرفته شده است، دریافت کنند.

تیروکمان یکی از سلاح‌های اصلی الوی در بازی Horizon Zero Dawn بود. شما می‌توانید از این سلاح در تورنومنت جدیدی به نام Aloy Cup‌ استفاده کنید که مخصوص بازیکنان پلی استیشن است. این تورنومنت از تاریخ ۲۵ فروردین (۱۴ آوریل) آغاز شده و تیم‌های برنده در هر ناحیه دسترسی رایگان را به باندل Horizon Zero Dawn قبل از وارد شدن آن به Item Shop دریافت خواهند کرد.

تورنومنت مخصوص لارا کرافت (Lara Croft)، شخصیت اصلی مجموعه بازی Tomb Raider نیز از تاریخ ۲۷ فروردین (۱۶ آوریل) آغاز می‌شود. در هر تورنومنت بازیکنان لباس‌های الوی یا لارا کرافت را می‌پوشند. اسلحه اصلی الوی تیروکمان و اسلحه اصلی لارا Dual Pistol خواهند بود. هر دو این تورنومنت‌های در تاریخ ۲۹ فروردین (۱۸ آوریل) به پایان می‌رسند.

نظر شما درباره لباس الوی در بازی Fortnite چیست؟

برچسب ها: Fortnite, Horizon Zero Dawn
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.